Smokey Robinson ile 2 Evliliği ve İlişkisi – Hollywood Life


Diana Ross


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Diana Ross başarılı bir grup ve solo vokalisttir.
  • The Supremes ile ün kazandı.
  • İki kez evlendi ve beş çocuğu oldu.
  • Smokey Robinson kısa süre önce onunla bir ilişkisi olduğunu iddia etti.

Diana Ross her açıdan bir simgedir. 79 yaşındaki çarpıcı şarkıcı, vokalist olarak kariyerinin fırladığını gördü. Yüceler destandan başka bir şey olmayan solo bir kariyere dalmadan önce. İlk bir numaralı solo single’ı “Ain’t No Mountain High Enough” hemen tanınan bir klasik ve hatta Akademi Ödüllerinin sunuculuğunu yaptı! 1974’te törene ev sahipliği yapan ilk Afrikalı-Amerikalı kadın olarak engelleri aştı. John Huston Ve Burt Reynolds.

Sahne dışında, göz alıcı tanrıçanın tatmin edici bir aile hayatı vardı. İki evlilikten beş çocuğu ağırladı (kızı dahil) Tracee Ellis Ross) ve aynı zamanda üç çocuk annesidir. 2023 yılının Nisan ayında, Motown efsanesi arkadaşımız Dumanlı Robinson Diana ile iddia edilen bir ilişkisini ortaya çıkarması, onun özel hayatına yeniden ilgi duymasına neden oldu.

İşte Diana’nın iki evliliği de dahil olmak üzere en önemli yakın ilişkileri hakkında bilinmesi gerekenler.

Robert Ellis Silberstein

Diana Ross ve Robert Silberstein
Diana ve ilk kocası Robert (Shutterstock)

Diana, Motown kodamanlarından hamile kaldığı bir çocuğa iki aylık hamileydi. Berry Gordy müzik yöneticisiyle evlenmeye karar verdiğinde Robert Ellis Silberstein 1971 yılının Ocak ayında. Rhonda Suzanne Silberstein Ertesi Ağustos’ta doğdu ve Robert onu kendisininmiş gibi büyüttü. Daha sonra iki kızı daha ailelerine kabul ettiler. Tracy Joy Silberstein (daha iyi bilinen Siyahımsı hayranları aktris Tracee Ellis Ross olarak) 1972’de ve Chudney Lane Silberstein, üç yıl sonra 1975’te doğdu.

Ocak 1976 sayısında İNSANLAR, Bob ilişkilerinin nasıl başladığını anlattı. Dergiye “Kimse bizi tanıştırmadı” dedi ve Diana’nın “onu aldığı” konusunda şaka yapmaktan hoşlandığı bildirildi. Nihayetinde, Los Angeles’ta bir dükkanda Berry için bir hediye alırken onunla tanıştığını söylüyor. Orada Bob’u gördü ve hediyeyi seçmek için ondan yardım istedi. Onu “nadir bir şey, genç, canlı ve çok yakışıklı bir beyefendi – bir kocada düşündüğünüz tüm fantezi şeyleri” olarak bulduğunu anlattı. Ayrıca, onunkine uyması için kırmızı PJ’lerini aldığında bir çift olduklarını bildiğini tatlı bir şekilde paylaştı.

Ve aynı işte olmalarına rağmen ilişkileri kişisel kaldı. Yakın arkadaşlarının yaptığı gibi ona atıfta bulunarak, “Diane’i asla yönetemem,” dedi. “Benden çok daha uzun süredir bu işin içinde ve tavsiyesine saygı duyuyorum” diye ekledi.

1977’de boşandılar ve bugüne kadar dost kaldılar.

Arne Næss Jr.

Diana Ross
Doğrulanmış

Diana daha sonra Norveçli denizcilik patronu ile evlendi Arne Næss Jr. 1986’da. İkinci evliliğiyle üvey anne oldu – Arne daha büyük çocukları getirdi. Katinka, Christofferve şarkıcı Leona Naess harmanlanmış aileye. O da erkek anne oldu! Çift oğullarını karşıladı Ross Arne 1987’de ve Evan Olav 1988’de. Chicago Tribünü 2014 yılında

Diana Ross ailesi
2012’de Diana ve çocukları. (Shutterstock)

2011 yılının Şubat ayında Diana şunları söyledi: Oprah Winfrey Arne’yi hayatının aşkı olarak gördüğü şovunda göründüğü sırada. 2004 yılında Güney Afrika’da bir tırmanma kazasında öldü ve şarkıcının trajediden sonra üç üvey çocuğuyla yakın kaldığı bildirildi.

İlişkilerden gelen çocukların karşısında, Diana’nın şimdi sekiz torunu var.

Dumanlı Robinson

Diana Ross ve Smokey Robinson
Diana ve Smokey 2013’teki bir etkinlikte. (Shutterstock)

Nisan 2023’te Smokey Robinson, Diana ile iddia edilen bir ilişkisini ortaya çıkardı. “Birlikte çalışıyorduk ve birdenbire oldu. Ama güzeldi. O güzel bir bayan ve onu bugüne kadar seviyorum” dedi. Gardiyan bir röportajda. Smokey evli olduğunu da açıkladı. Claudette Rogers Robinson o sırada ve ilişkinin bir yıl sürdüğünü iddia etti.

83 yaşındaki Motown şarkıcısı, “O benim en yakınlarımdan biri” dedi. “Gençti ve kariyerini bir araya getirmeye çalışıyordu. Ona yardım etmeye çalışıyordum. Aslında onu Motown’a ben getirdim. Ben onun peşinden gitmiyordum, o da benim peşinden gitmiyordu. Henüz oldu.”

Smokey ayrıca bir yıl süren ilişkiyi bozanın Diana olduğunu da paylaştı. “Bir süre görüştükten sonra Diana bana bunu yapamayacağını çünkü Claudette’i tanıdığını ve karımı hâlâ sevdiğimi bildiğini söyledi,” diye açıkladı. “Ve yaptım. Eşimi çok sevdim.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/diana-ross-husband-5087286/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir