Smokey Robinson, Diana Ross İle Bir İlişkisi Olduğunu Açıkladı – Hollywood Life


Smokey Robinson ve Diana Ross


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: kepenk

Dumanlı Robinson83, 2014’ten beri ilk albümünün tanıtımını yaparken seks hayatı hakkında açılıyor, GAZLAR. Cesur bir açıklamada, bir zamanlar çocukluk arkadaşıyla bir ilişkisi olduğunu iddia etti. Diana Ross. “Birlikte çalışıyorduk ve birdenbire oldu. Ama güzeldi. O güzel bir bayan ve onu bugüne kadar seviyorum” diye itiraf etti. Gardiyan 27 Nisan’da yayınlanan bir röportajda, ilişkinin bir yıl sürdüğünü ve o sırada gerçekten de ilk karısıyla evli olduğunu sözlerine ekledi. Claudette Rogers Robinson.

“Cruisin’” hit yapımcısı 79 yaşındaki Diana hakkında “O benim en yakın insanlarımdan biri” diye devam etti. “Gençti ve kariyerini bir düzene sokmaya çalışıyordu. Ona yardım etmeye çalışıyordum. Aslında onu Motown’a ben getirdim. Ben onun peşinden gitmiyordum, o da benim peşinden gitmiyordu. Henüz oldu.”

Smokey Robinson ve Diana Ross
Smokey Robinson ve Diana Ross çocukluktan beri yakınlar (Fotoğraf: Shutterstock)

Diana’nın ilişkisini doğru olmadığını bildiği için bitirdiğini hatırladı. Müzik ikonu, “Bir süre görüştükten sonra Diana bana Claudette’i tanıdığı için bunu yapamayacağını ve karımı hâlâ sevdiğimi bildiğini söyledi,” diye hatırladı müzik ikonu. “Ve yaptım. Eşimi çok sevdim.”

İlişkisinin hikayesi, Smokey’e aşk hakkında öğrendiklerini açması için ilham verdi: Katmanlı. “Aynı anda birden fazla kişiyi sevebileceğimizi öğrendim. Ve bizim tarafımızdan tabu haline getirildi. İnsanlar tarafından. Bunun nedeni, bir kişinin değerli olmaması veya beklediğiniz gibi yaşamaması değil – bunun duygularla ilgisi var,” diye güzel bir şekilde açıkladı. “Aşkı kontrol edebilseydik, kimse kimseyi sevmezdi. Kimse bu riski almazdı. Neden birinin seni böyle incitebilmesi ve bu hislere sahip olabilmen için kalbini ortaya koydun?

Dumanlı Robinson
Smokey Robinson’ın seksten ilham alan yeni albümü 28 Nisan 2023’te çıkıyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Smokey ve Claudette 1959’dan 1986’ya kadar evli kaldılar. Frances Glandney, yaklaşık 15 yıl sonra. Bu güne kadar hala birlikteler. Diana’nın eskisini gizlice gördüğü sırada evli olması pek olası değil. Mucizeler üye, kariyerine iyice girene kadar evlenmediği için. Düğümü bağladı Robert Ellis Silberstein 1971’de ve altı yıl sürdüler. O da evliydi Arne Naes Jr. 1985’ten 2000’e kadar.

Röportaj sırasında bomba atan tek kişi Smokey değildi. ile yaptığı sohbet sırasında Gardiyanbabası olduğu söylentisini öğrendi Michael Jackson onu eğlendiren Diana ile. “Aman Tanrım! Bunu hiç duymadım, adamım! Bu oldukça iyi. Çok komik! Çok komik!” diye haykırdı.

Yukarıda belirtildiği gibi, Smokey yeni albümünün tanıtımını yapıyor. GAZLAR. Evet, seksle ilgili. Ama “Being With You” şarkıcısına göre bu çok daha fazlası hakkında. “Albümdeki tüm şarkıların kendilerine bir çağrışımı var. Çoğu insan ‘gazm’ deyince aklına orgazm gelir. Ama ‘gazm’, aldığınız herhangi bir iyi duygudur” dedi. Yuvarlanan kaya Mart ayında yayınlanan bir röportajda. “Muhtemelen tartışmalı bir başlık ama ben böyle olmasını istedim.”

Dokuz parçalık albüm 28 Nisan’da çıkıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/smokey-robinson-affair-diana-ross-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir