Sister Wives’ın Kody ve Janelle Brown Mezuniyetinde Yeniden Bir Araya Gelmesine Bakın


kody kahverengi Ve Janelle Brown bir aile dönüm noktasını kutlamak için bir araya geldiler.

bu kardeş eşleri Yıldızlar, 18 yaşındaki kızlarının lise mezuniyet törenine katıldı. Savana Kahvesiayrıldıklarını açıklamalarından beş ay sonra.

Janelle, “Savanah mezun oldu! Çocuklarım büyüdü” diye yazdı. 28 Mayıs Instagram gönderisi. “Ne kadar güzel bir gün. Bu mezuniyet ile geçmişte diğerlerinden kesinlikle bir fark vardı – ama her şey yolunda. Bu hafta sonu kardeşlerinin çoğuyla onun için büyük bir parti vermek üzere UT’ye gittik.”

Bir fotoğrafta Janelle, bir kep ve cüppe giymiş Savanah ile erkek kardeşlerinin yanında poz verdi. Gabriel Brown33 ve Garnizon Kahverengi25 ve kız kardeşi, Gwendlyn BrownKody ile eski eşinin kızı olan 21 yaşındaki, Christine Brown.

İkinci bir enstantane, yüzünü ve keçi sakalını gevşek bir şekilde çerçeveleyen kıvırcık sarı saçlarını sallayan, deniz mavisi renkli bir gömlek, gri takım elbise ceketi ve koyu mavi taşlı bir kolye takan Kody ile gülümseyen mezuniyet kızının yakın planını gösterdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375826/lessigreatersister-wiveslessigreater-kody-and-janelle-brown-reunite-for-daughter-savannah-s-graduation-after-breakup?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir