‘Sister Wives’ Yıldızı Leon Brown Transseksüel Olarak Çıkıyor – Hollywood Life


Kody ve Meri Brown


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

tek çocuğu kardeş eşleri yıldızlar kody kahverengi53 ve Meri Kahverengi51 yaşındaki yeni bir Instagram gönderisinde transseksüel olduğu ortaya çıktı. leon kahverengidaha önce … olarak bilinen Mariah Brown, kimliklerini paylaşırken yeni zamirlerini ortaya çıkardı ve çocukluklarına dair detayları paylaştı. Leon, 28 Haziran tarihli gönderisi aracılığıyla, “Son zamanlarda biri bana, kendimi dünyayla paylaşabilmem için tüm pisliğimi çözmem gerekmediğini söyledi” dedi. Ekteki fotoğraflarda Leon’un açık havada rahat bir poz verirken haki şort, beyaz düğmeli gömlek ve sandalet giydiği görülüyor.

“İşte ben, trans olduğumu bilmenizi sağlamak için kesinlikle hiçbir bokumu çözemedim. Benim adım Leon ya da Leo (ikisini de seviyorum) ve zamirlerim onlar/onlardır,” diye devam ettiler, onların “kısıtlayıcı” Utah yetiştirilme tarzını düşünerek. “Kız olmadığımı ilk öğrendiğim zamanı hatırlıyorum. Oldukça gençtim ve ne yazık ki inanılmaz derecede cinsiyetçi ve kısıtlayıcı bir bağlamda büyüdüm. bu yüzden bir kız ve daha sonra bir kadın olarak sosyalleşmeye devam ettim. ve işte olay şu, sonunda en sevdiğim halimi dünyayla paylaşmaya hazırım. ve bu benlik inanılmaz derecede cinsiyetçi, trans ve özür dilemez.”

26 yaşındaki oyuncu, 2010’daki ilk çıkışından bu yana, henüz gençken TLC ağı hitinin dayanak noktası oldu. “Favori benliklerini” tarif etmeye devam ettiler. “Kuir ve trans olmak kesinlikle benim en sevdiğim yanlarımdan bazıları” diye yazdılar. “Yine de, bu süreç boyunca kendimle ilgili sevmeyi öğrendiğim çok şey var. kendimi tanımak, paylaşmak ve olduğum kişi olmak için sürekli gelişmek, her durumda en sevdiğim ben olmak için buradayım.”

Sister Wives oyuncu kadrosu
‘Sister Wives’ oyuncuları evlerinin önünde toplanıyor. (Everett Koleksiyonu)

Leon, güçlü sosyal medya gönderisini, zamirlerine ve kimliğine saygı duymak istemeyen herkes için sert bir uyarı ile tamamladı. “**İnsanların içeri girmesine izin vermek ve ayrıca bazı sınırlar koymak için kendimin bu kısmını paylaşıyorum. Doğru adımı veya zamirlerimi kullanmamayı seçerseniz, benimle veya benim hakkımda konuşmanıza gerek yok” yazdılar. “Benim adım Leo veya Leon ve zamirlerim onlar/onlardır. lütfen bana sadece bu şekilde hitap edin**.”

Leon, çok eşli Kody Brown’ın dört evlilikte olan 18 çocuğundan biridir – yalnızca biri yasal bir birliktelik olmasına rağmen, geri kalanı “manevi” evlilikler olarak adlandırılmaktadır. Ebeveynleri duyurularına resmi bir tepki vermese de Meri, Leon’un gönderisini 28 Haziran Salı günü Instagram hikayelerinde “Sen benim gün ışığımsın” sözleriyle paylaştı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/28/sister-wives-leon-brown-comes-out-transgender/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir