Sister Wives’ Robyn Brown, Boşanma Sırasında Kody’ye “Kızgın” Dedi


Boşanma tüm aileye zarar verir.

TLC’nin 18 Eylül bölümünde kardeş eşleridramatik sonu kody kahverengi ve Christine Brown25 yıllık ilişki, çiftin geniş aile ağacını büyük ölçüde etkiledi.

Kody’nin karısı “Kody’yi çok seviyorum ama seçtiğim şey bu değil” Robyn Brown açıkladı. “Diğer ilişkileri onu o kadar strese sokuyor ki, zaten etrafta olması pek eğlenceli değil. O şu anda kızgın bir adam. O ve Christine arasında neler oluyor, onu daha önce hiç böyle görmemiştim.”

Kody ve Christine, Kasım 2021’de çoğul evliliklerinin sona erdiğini duyurdular, ancak Kody hala hem Robyn hem de Robyn ile evliliklerini sürdürüyor. Jenelle Brown. Kody de ilk karısından ayrıldı, Meri Kahverengi2014 yılında.

Kody ve Christine’in ilişkisi parçalandıkça, Kody’nin Robyn’e olan bağlılığının bir katalizör olduğu ortaya çıktı.

Bölüm sırasında Christine, “Kody ile Robyn’in evinde nasıl olduğu ile benim evimde nasıl olduğu arasında böyle bir kontrast görmek zor” dedi. Çocuklarım ve ben her zaman yürüyüşe çıkıyoruz. Kody bir keresinde bizimle yürüyüşe gelmişti ve onlara bebek bakıcılığı yaptığı için Robyn’in çocuklarını da getirmiş.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346960/sister-wives-robyn-brown-says-husband-kody-was-an-angry-man-during-christine-split?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir