Sister Wives’ Mykelti Brown İkizlere Hamile


Mykelti’ye ek olarak, Christine ve Kody birlikte beş çocuğu daha paylaşıyorlar: Asipen27, paedon23, Gwendlyn20, Ysabel19 ve gerçekten12. Kody ayrıca baba Mariah26, ile Meri Kahverengi; Logan28, Maddie26, avcı25, Robert Garnizon23, Cebrail20 ve savana17, ile janelle kahverengi; ve Süleyman10 ve Arielle6, yasal eşiyle birlikte Robyn Brown.

belgelendiği gibi kardeş eşleriKody, ayrılmalarından önce Christine ile “manevi olarak evliydi”. Sırasında Kardeş Eşleri Bire Bir Bu yılın başlarında özel olarak, 53 yaşındaki patrik, ayrılmalarına yol açan başlıca faktörlerin, samimiyetleri üzerinde çalışmaya direnmesinin yanı sıra Christine’in ayrılmak istediği söylentileriyle uğraşmak zorunda kaldığını söyledi.

“Çocuklardan duyduğum, ayrılmakla tehdit ettiğine dair söylentilere değinmesini istediğim bir noktadaydım” dedi ve eğer bu zorlu konuşmayı yaşadılarsa, “Ne kadar açık sözlüyüz. Almak için mi? Onun gitmesini istemiyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335638/sister-wives-christine-and-kody-brown-s-daughter-mykelti-brown-is-pregnant-with-twins?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel