Sisqó Maryland’i Amerikan Şarkı Yarışması’nda Temsil Etti


Sisqo aldı Amerikan Şarkı Yarışması sahne – görünürde bir tanga ile.

Grammy adayı “Thong Song” şarkıcısı, ülke çapındaki şarkı yarışması şovunun 18 Nisan bölümünde memleketi Maryland eyaletini temsil etti.

Sisqó ve diğer 10 yeni sanatçı daha sahneye çıkmadan önce, geçen haftadan üç sanatçı otomatik yarı final rıhtımı kazandı. Washington’ın izinden giderek alyan taşıotomatik jüri oylamasını kim kazandı, Massachusetts’ Jared LeeGürcistan’ın stel cole ve New Hampshire’ın MARi bir sonraki turda biletlerini aldılar.

Sonuçlar EDM efsanesi anlamına geliyordu Kristal Yöntemi 25 Nisan’da başlayacak olan yarı finalde tur hakkı kazanamadı.

Kalabalığın içinde iki çocuğu olan Sisqó, yeni, orijinal şarkısı “It’s Up”ı seslendirdi. Dansçılar ve bir sürü pyro ile çevrili 43 yaşındaki, kendine özgü ejderha mikrofonuyla performans sergilerken bir adımı kaçırmış gibi görünmüyordu.

Jüri seçimi için zaman geldiğinde, ancak, Michigan’ın 17 yaşındaki çocuğuydu. Ada LeAnn kim doğrudan yarı finale yükseldi. Tüm yarışmadaki en genç sanatçı olan Ada, “Natalie” şarkısını seslendirdi ve Olivia Rodrigo ve Billie Eilish şarkı yazarlığı ilhamları olarak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327748/-thong-song-singer-sisqo-gives-fiery-performance-on-american-song-contest?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir