Siri Pinter Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


carson günü


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

Carson Daly, 49 ve eşi Siri Pinter, 41, 10 yılı aşkın bir süredir sevgi dolu bir ilişki içinde. Carson, 90’lı yıllardan beri televizyondaki uzun süredir devam eden kariyeriyle tanınıyor. TL MTV’deki gece şovuna, sabah talk show’daki kariyerine. Kişilik yıllardır gündemde! Çift, gece şovunda çalışırken tanıştı ve ilişkileri o zamandan beri güçleniyor.

Carson Daly’nin eşi Siri hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin!

Carson ve Siri nasıl tanıştı?

Carson ve Siri sadece altı yıldır evliler ama on yıldan fazla bir süredir birlikteler! Eski TL Ev sahibi, müstakbel eşiyle gece geç saatlerde ev sahibiyken tanıştı. Siri, şovu için bir yazar asistanıydı Carson Daly ile Son Çağrı, 2002’den 2019’a kadar yayınlandı. “Toplantılarımıza girerdi ve odadaki diğer adamlara bakardım, ‘Gördüğümü görüyor musun?’ İnkar edilemezdi, ”dedi Carson İnsanlar. Çift daha sonra 2013’te nişanlandı ve nihayet düğümü Noel 2015’ten hemen önce bağladılar.

Siri Pinter Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Carson ve Siri, 2015’ten beri evliler. (Shutterstock)

Siri bir yemek blogcusu

Carson, kariyeri boyunca çeşitli talk şovlarının temelini oluştururken, Siri, “Sirious Delicious” adlı bir yemek blogu yayınlayarak kendine bir isim yaptı. 2018 yılında aynı isimle bir yemek kitabı yayınladı: Şaşırtıcı derecede lezzetli: Gerçek Ev Aşçısı için 100 Besleyici (Ve Pek de Besleyici Değil) Basit Tarifler. Ayrıca bir aşçı olarak yeteneklerini kocasının yanında yemek muhabiri olmak için kullanabildi. Bugün.

Birlikte dört çocukları var.

Carson ve Siri’nin birlikte dört güzel çocuğu var. Evlenmeden önce ilk üç çocukları, en küçükleri ise Mart 2020’de dünyaya geldi. Bir oğulları var. Jackson James, 13 ve üç kızı etta, 9, Londra, 7 ve altın, 2. Goldie’nin COVID pandemisi sırasında doğumunun ardından Carson, sağlık personeline koronavirüs pandemisi sırasında doğumda tüm yardımları için teşekkür etti. Daly ailesi, New York’taki hastanemizdeki inanılmaz cesur ve özverili sağlık personeline ve ayrıca bu korkunç virüsün ön saflarında yer alan birçok cesur insana özel bir not göndermek istiyor. Tanrı’ya sadece kızımızın sağ salim doğumu için değil, aynı zamanda birçok ihtiyaç sahibine yardım eden yorulmak bilmeyen çalışmaları için de şükrediyoruz” diye yazdı.

Siri Pinter Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Carson ve Siri, ‘Son Çağrı’ üzerinde çalışırken tanıştılar. (Deklanşör)

Siri’nin babası bir aktör

Siri’nin bir yemek muhabiri olarak şovmen haline gelmesi şaşırtıcı olmamalı. Bugün. Onun babası İşaret, 71, yıllardır çalışan bir oyuncu. İlk kez 1978’de bir televizyon filminde rol aldı ve çok çeşitli projelerde rol aldı. En önemlisi, bir ton pembe dizide yer aldı. Genel Hastane ve Genç ve Huzursuz. Ayrıca, eleştirmenlerce beğenilen şovların birkaç bölümünde yer aldı. Deli adam ve Narcos: Meksika. Ayrıca filmlerde birkaç küçük film rolü üstlendi. Vanilya Gökyüzü.

Televizyonda perde arkasında çalıştı

Daha önce bahsedildiği gibi, Siri, Carson’la şovunda yazar asistanıyken tanıştı, ancak kendisi bir TV kişiliği olmadan önce bir dizi farklı projede çalıştı. 2008’de Carson’s New Year’s Eve özelinde ortak yapımcıydı. Klasik sitcom’da asistan olduğu diğer projeler frasier, Bağlılık, televizyon filmi kimse izlemiyorve bir bölüm Son Çizgi Roman Daimiona göre IMDb sayfası.

Siri, Carson hakkında sosyal medyada fışkırdı

Çift, Aralık 2021’de altıncı evlilik yıldönümlerini birlikte kutladı. Birlikte geçen yıllardan sonra, çift birbirlerine çok aşık görünüyorlar. Siri kaleme aldı Instagram gönderisi Yıldönümlerini kutlamak için özel günlerinden fotoğraflarla. “Kaç tane daha olduğunu bile hatırlayamıyorum… çünkü seninle ve ailemizle birlikte yaşam sonsuza kadar gibi geldi” diye yazdı. “Daha öncesini bile hatırlamıyorum. Seni seviyorum [Carson Daly]… Mutlu yıl dönümleri!”

Carson, Siri ile tanışmadan önce Tara Reid ile nişanlıydı.

Siri Pinter Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Siri ile tanışmadan önce Carson, Tara Reid ile nişanlıydı. (Bei/Shutterstock)

Siri ile tanışmadan önce, Carson bir zamanlar Amerikan Pastası aktris Tara Reid, 46. TL’ler çift ​​sette bir araya geldi ve Ekim 2000’de nişanlandı, ancak Haziran 2001’de ilişkilerini kestiler. Geriye dönüp bakıldığında, Carson muhtemelen ilişkilerinin yolunda gitmemesinin en iyisi olduğunu kabul etti. “Bir dereceye kadar, bir kurşundan kaçtım. Kariyerim konusunda ciddileşiyordum ve o film çekmek ve boş zamanlarında parti yapmak istiyordu. Bu benim için işe yaramadı” dedi Elle 2012 yılında.

Jennifer Love Hewitt ile çıktı.

90’larda, Carson romantik bir ilişki içindeydi. geçen yaz Ne Yaptığını Biliyorum yıldız Jennifer Aşk Hewitt, 43. Çift, 1997’de Jennifer yükselen bir yıldız olduğu için bir araya geldi, ancak çiftin dağılması, özellikle Carson için aniden geldi! Eski VJ, ayrılığı olay hakkında duyduğundan öğrendiğini itiraf etti. Howard Stern’in radyo programı bir İnsanlar görüşme, başına E! Haberler. Ayrılık yüzünden gözü dönmüş olmasına rağmen, Carson 2005’te Jennifer’ın talk show’una çıktığında onunla şaka yapabildi. “Sadece buradan başlamak istiyorum ve bunun senin için garip olmasını istemiyorum ama bence bu önemli. Bunu söylüyorum: Sanırım diğer insanlarla görüşmeye başlamamızın zamanı geldi, ”diye şaka yaptı Son çağrı. Ayrıldıkları sıralarda yaşadığı kariyer anlarından şakacı bir şekilde geçti.

Christina Aguilera ile çıktığı söylendi.

Siri Pinter Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Carson’ın gelecekteki ‘Voice’ rol arkadaşı Christina Aguilera ile kariyerlerinin başlarında çıktığı söylendi. (Broadimage/Shutterstock)

Siri ve Tara ile olan ilişkileri en ünlüsü olsa da, bir zamanlar kısa bir süre birlikte olduğuna dair bir söylenti vardı. Christina Aguilera, 41, daha sonra Carson tarafından barındırılan bir yargıçtı Ses. Söylentiye ünlü olarak atıfta bulunuldu Eminem’in “Gerçek İnce Gölgeli” şarkısı. Çift söylentiyi ele almamış olsa da, Carson bir keresinde bir soruya şöyle cevap verdi: Vanity Fair 2012’de, söylentiyi kapatacak gibi görünen bir cevapla Christina’yı sormak. “Şişedeki Cin” şarkıcısının cinselliğiyle ilgili çok kişisel ayrıntılar hakkındaki düşünceleri sorulduğunda, Carson yönünü saptırdı. “Benimle dalga mı geçiyorsun? Bu senin açıcın mı? Hiç bir fikrim yok. Düşünceyi hayal edemiyorum. Yani, gerçekten,” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/carson-daly-wife-4609119/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir