Simu Liu, Yeni Ay Yılı Kutlamasında Ateş Ettiği İçin “Üzüldü, Kızdı”


Ancak, sesini yükselten tek ünlü Simu değil. Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları yıldız Kristal Kung Minkoff üzüntüsünü ifade etmek için Instagram’a gitti.

“Bugün bir Yeni Yılınız Kutlu Olsun mesajı paylaşmayı planlamıştım ama bunun yerine ikinci evim Monterey Park’tan gelen haberlerle uyandım.” 22 Ocak’ta, vurulma haberini detaylandıran bir fotoğrafla yazdı.. “Neredeyse %70’i Asyalı olan bir topluluk; büyükannem ve büyükbabam ve ait olacak bir yer arayan binlerce Çinli göçmen için her zaman güvenli bir sığınak olarak görülmüştür. Hepinizle yas tutuyoruz, acı çekiyoruz ve işliyoruz.”

“Hem yakın hem de uzaktaki bu trajik can kaybından etkilenen herkes için yer tutuyoruz. Topluluğumuz incindiğinde, hepimiz inciniyoruz.”

daniel dae kim çekimlere de yansıdı. “Geleneksel bir kutlama gününde, bugün aynı zamanda trajediyle de kutlanıyor” dedi. instagram. “‘Topluluk’ teriminden sık sık söz ederiz. Kutlama anlarında bir araya gelmek ne kadar önemliyse, belki de kayıp anlarında yan yana olmak daha da önemlidir.”

Monterey Parkı Belediye Başkanı henry lo NBC News’e söyledi silahlı kişinin dans salonunda eski karısını hedef almış olabileceği. “Anladığım kadarıyla, eski karısı Ay Yeni Yılı’nı kutlayarak eğlendiği için gelmiş olabilir ve kulağa talihsiz bir aile içi şiddet geçmişi varmış gibi geliyordu.”

24 Ocak Salı günü kentte bir nöbet planlanıyor.

(E! ve NBC News, NBCUniversal ailesinin bir parçasıdır.)
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362414/simu-liu-%22saddened-angered%22-by-mass-shooting-at-lunar-new-year-celebration?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir