Simu Liu, ‘Bullet Train’ Prömiyerinde Brad Pitt’in Poposu Hakkında Şakalar Yaptı – Hollywood Life


Simu Liu Brad Pitt


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Simu Liu ve Brad Pitt katıldı Los Angeles prömiyeri HIZLI TREN 1 Ağustos’ta Regency Köy Tiyatrosu’nda ve görünen o ki, neden olduklarına dair komik bir sebep var fotoğraflandı ayakta halıda birbirine çok yakın. Takip etmek büyük olay, 33 yaşındaki Simu, aksiyon-komedi filminin galası sırasında 58 yaşındaki Brad, komedyen ve aktris ile bir anlık görüntüsünü paylaştı. Chelsea İşleyici hemen yorumladı. “Bu resimde el ele mi tutuyorsunuz?” Brad ve Simu’nun Brad’in sol kolunun Marvel yıldızıyla örtüşecek kadar yakın durmasına tepki olarak sordu. simu cevap verdi esprili bir şakayla, arkasını kastederek “yanağına şaplak attığını” iddia etti. Hayranlar kesinlikle bundan bir tekme aldı.

Simu Liu Brad Pitt
Simu Liu, Chelsea Handler’ın Instagram gönderisine yaptığı yoruma yanıt verirken şaka yaptı (Fotoğraf: Simu Liu/Instagram)

Fotoğrafın başlığında Simu, Oscar ödüllü aktörle tanıştığı gerçeğine hayran kaldı. “Brad Pitt’le tanışmadan önce bir hayat var ve sonra hayat var. Yani temelde buradan her şey yokuş aşağı,” diye şaka yaptı.

Simu Liu, 'Bullet Train' Prömiyerinde Brad Pitt'in Poposu Hakkında Şakalar Yaptı – Hollywood Life
Simu Liu, ‘Bullet Train’ Los Angeles galası için tarafsız bir topluluk seçti, Brad Pitt ise renkli bir kıyafetle dışarı çıktı (Fotoğraf: Shutterstock)

Brad, halının arkasına attığı sarı dikişli parlak yeşil bir eşofmanın altına giydiği anlık görüntüde günlük V yakalı uzun kollu bir gömlek giydi. Renkli takımını, markanın imzasını taşıyan koyu kırmızı çizgilerin yer aldığı sarı bir Adidas çiftiyle tamamladı. Simu ise bej rengi kruvaze takım elbise içinde zarif görünüyordu.

Simu ayrıca, altı çocuk babasıyla aynı fotoğrafını, ancak farklı bir resim yazısı ile yayınlayarak, heyecanla Twitter’a gitti. “Sanırım bu belki de hayatımın en harika anıydı evet kesinlikle tam orada özür dilerim anne” diye yazdı.

Bu sırada Brad’in kızı vardı. Shilohile bir röportajda olduğu gibi, halı galasında aklında Bu gece eğlence, çeşitli dans eğitmenleri tarafından birkaç performansının çevrimiçi olarak yayınlanmasından sonra hayranlarının konuştuğu 16 yaşındaki kızın viral dans becerileri hakkında yorum yaptı. “Göz yaşartıyor” dedi. “Çok güzel.” Eski eşiyle paylaştığı tüm çocuklarının başarısını da yorumladı. Angelina Jolie, bireyler haline geldikçe. “Onların kendi yollarını bulmalarını, ilgilendikleri şeyleri bulmalarını, kendi seslerini bulmalarını ve gelişmelerini seviyorum,” dedi tatlı bir şekilde.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/simu-liu-jokes-touching-brad-pitt-butt-bullet-train-premiere/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir