Simone Biles ve Jonathan Owens Uyumlu Fendi Mayoları Giyiyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Simone Biles ve Jonathan Owens Uyumlu Fendi Mayoları Giyiyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Simone Biles Ve Jonathan Owens ikisi de balayında uyumlu Fendi mayolarını giydi! 26 yaşındaki olimpiyat madalyalısı ve 27 yaşındaki profesyonel futbolcu kocası, balayı gibi görünen bir otel bungalovunun önünde sevimli bir fotoğraf için tasarım mayolarını giydiler. Simone tek parça FF baskılı bir model tercih ederken, Jonathan erkek mayolarında aynı kahverengi-siyah logo baskısını tercih etti. İkisi tropikal kaçışları için bir yer paylaşmasa da, sevimli fotoğrafta birbirlerine bakarken o kadar aşık görünüyorlardı ki. Aynı zamanda ona uygun bir Fendi kova şapka takan Simone, başlığına “Evli kız yaz,” yazdı. Altyazı, Megan Thee Stallion’ın ilk kez 2018’de yakalanan popüler sloganlı şarkısı “Hot Girl Summer”ın bir yorumu.

Yolculuk, çiftin evlilik için düğüm atmasından sadece iki hafta sonra gelir. ikinci zaman – bu kez Meksika’da lüks bir tesiste arkadaşlarınız ve ailenizle. Simone, tasarımcı imzalı uzun beyaz gelinliğiyle tam bir sansasyonel görünüyordu. Galia LahavJonathan bej içinde zarifken Adam Ross Leibold uygun olmak. Simone’un amcası tarafından düzenlenen törenin ardından, samimi evliliklerinin video montajını paylaşmak için Instagram’a gitti. “Bugünün o gün olduğuna inanamıyorum. Gerçeküstü hissettiriyor, ”dedi bir röportaj bölümünde. “Seni çok seviyorum. Seni sonsuza kadar sevmek için sabırsızlanıyorum. Sanırım beni en çok heyecanlandıran şey bu – seni sonsuza kadar sevmek,” dedi Simone da dokunaklı klipte.

“En özel günümüze bir bakış… Bu günü tekrar tekrar yaşayabilmeyi seviyorum. Sevgimizi yakaladığınız için teşekkürler @irisfilmsatl!” videografına bağırarak yazıya altyazı ekledi Tony Pombo.

Ancak çift, birkaç gün önce Houston’da samimi bir adliye düğünde yasal olarak evlendi. Simone 22 Nisan’da “Ben 🤍 resmen borçluyum,” diye yazdı. Jonathan ayrıca koridor yürüyüşünü onaylayan bir gönderi paylaştı ve ekledi, “Karısı harika bir yüzük aldı ❤️💍 Sonsuzluğun ilk günü. ”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/simone-biles-jonathan-owens-matching-fendi-swimsuits-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir