Simone Biles, Jonathan Owens’la Evlenmeden Önce Gelinliğini Taklit Etti – Hollywood Life


Simone Biles


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: JUSTIN LANE/EPA-EFE/Shutterstock

Simone Biles düğün gardırobunu seçti ve evlenmeye hazır Jonathan Owens! 25 yaşındaki jimnastikçi ona verdi Instagram Galia Lahav LA’da elbisesini seçtikten altı ay sonra, 17 Ekim’de takipçilerinin gelinliğine bir bakış attı. Simone, seksi küçük vücudunu sergileyen sevimli beyaz tüylü bir mini elbiseyle arkadan poz verdi. Olimpiyat altın madalyası sahibi, gelin partisinin gelinliklerine benzeyen bir rafın önünde durdu.

Simone, gönderisine “gelin görevinde 👰🏾‍♀️” yazdı. 27 yaşındaki Jonathan, müstakbel eşine özel günleri için “bekleyemediğini”, gönderisine yaptığı ve yüzü kızaran bir emoji içeren tatlı bir yorumda söyledi. Simone ve NFL yıldızı, neredeyse iki yıllık flörtün ardından 15 Şubat’ta nişanlandıklarını duyurdular. Çift anlaşmayı delicesine muhteşem bir oval kesim pırlanta ile imzaladı.

Mart ayında Simone, Los Angeles’taki bir gelinlik butiğinde gelinliğini seçtiğinde büyük bir dönüm noktası oldu. Profesyonel atlet, düğün kıyafetlerini bulmasını kutlamak için mağazada iki fotoğraf çektirdi. Simone gönderiye “elbise(ler)e evet dedi” başlığını attı, bu da büyük gününde ondan bir değil birden fazla elbise görmeyi bekleyebileceğimiz anlamına geliyor.

Simone Biles
Simone Biles ve Jonathan Owens, Nisan 2022’de Houston’da bir beyzbol maçında (Fotoğraf: F. Carter Smith / Splash / SplashNews)

Simone, Jonathan’ın Sevgililer Günü’ndeki teklifini kabul etti ve bir gün sonra büyük haberi hayranlarıyla paylaştılar. Simone, 22 Şubat’ta Instagram Stories’de hayranlarının sorularını yanıtlarken, futbolcu nişanlısıyla birlikte bir destinasyon düğünüyle ilgilendiklerini ve plajı olan bir yeri tercih ettiklerini paylaştı.

Hikayelerinden birinde “Düğün planlaması şimdiye kadar iyi gidiyor, benim için çok heyecan verici, takıntılıyım” diye yazdı. “Bir gelin olacağımı sanmıyorum çünkü tam olarak ne istediğimi bildiğimden emin oluyorum. Ayrıca kesinlikle bir planlayıcı tutacağım [because] bununla ev yapmak arasında elimiz dolu” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/simone-biles-teases-wedding-dress-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir