Simone Biles Balayında Bikini Giyiyor: Fotoğraf – Hollywood Life


simone biles


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Simone Biles en iyi evli hayatını yeni kocasıyla yaşıyor Jonathan Owens. Jimnastikçi ve erkeği, Meksika’daki son düğünlerinin ardından mini bir ay aldı ve o da instagram 22 Mayıs’taki geziden bir havuz fotoğrafı paylaşmak için. Resimde, Simone yeşil bir bikini giyiyor ve askıları karnının etrafında çapraz geçiyor. İki parça yeşil ve beyaz çizgili şortlarla tamamlandı. Simone, Jonathan’la birlikte kaldıkları tatil beldesindeki havuzun ve palmiye ağaçlarının önünde dizlerinin üstüne çökerek poz verdi.

Simone, düğünden sonra yeni unvanına ‘eş’ olarak atıfta bulunarak fotoğrafa “Bu bir eş tarzı” dedi. Birkaç gün önce Simone ve Jonathan, aynı Fendi mayolarını gezide de salladılar. Başka instagram fotoğraf, Simone mayolarını gösterirken kocasına yakınlaştı. “Yaz evli kız,” diye yazdı.

Simone ve Jonathan, 22 Nisan’da samimi bir düğünde evlendiler. İki hafta sonra Meksika’da gerçek törenlerini ve resepsiyonlarını yapmadan önce, sendikalarını yasal hale getirmek için Amerika Birleşik Devletleri’nde resmi olarak evlenmek zorunda kaldılar. Cabo’daki tropikal düğüne, jimnastikçi arkadaşları da dahil olmak üzere tüm arkadaşları ve sevenleri katıldı. Ali Raisman.

Bu arada, Jonathan 12 Mayıs’ta Green Bay Packers ile yeni bir NFL sözleşmesi imzaladığından, son zamanlarda ikili için birçok yaşam değişikliği oldu. Simone üzerinde fotoğraf paylaştı instagram kağıtları imzalarken ikisi arasında. “GO PACK GO demek için hafif bir düğün sözleşmesi molası,” diye yazdı. “Seninle gurur duyuyorum bebeğim! İşte yeni başlangıçlar! 6. Yıl LFG!”

Jonathan daha önce Arizona Cardinals ve Houston Texans için oynadı. Bu yeni sözleşme, kendisinin ve Simone’un en azından NFL sezonu için Wisconsin’e taşınması gerekeceği anlamına geliyor. Simone ve Jonathan, Mart 2020’de flört uygulaması Raya’da tanıştılar ve COVID-19 salgınının ortasında çıkmaya başladılar. Şubat 2022’de nişanlandılar ve bir yıldan biraz daha uzun bir süre sonra evlendiler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/simone-biles-bikini-honeymoon-jonathan-owens-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir