Simone Ashley Tino Klein Aşkını Yeni Öpüşme Fotoğrafıyla Doğruladı – Hollywood Life


simone ashley'nin erkek arkadaşı


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock

Aşk, havadadır! Bridgerton yıldız Simone Ashley, 27, resmi olarak alındı ​​ve bunu kanıtlamak için Salı günü Instagram’a gitti! “@gregwilliamsphotography, en sevdiğim fotoğraflardan birini çektiğiniz için teşekkür ederim, size ve @ladyelizacummings’e büyük sevgiler,” diye yazdı tatlı fotoğrafın altına. Tino Klein oyuncuya görünüşte bir öpücük vermek için eğilmek (bkz. FOTOĞRAF BURADA). Gönderide yeni erkek arkadaşını etiketlememiş olsa da, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok satış noktası E! Haberler kimliğini doğruladı.

simone ashley'nin erkek arkadaşı
Simone Ashley, 21 Mart’ta Tino Klein ile Instagram yetkilisi oldu. (Anthony Harvey/Shutterstock)

27 yaşındaki, fotoğrafı 3,2 milyon takipçisiyle paylaştıktan kısa bir süre sonra, birçoğu, ilişkilerinin zorlu başlangıcına tepki göstermek için yorumları doldurdu. Bir hayran “O KİM ?????” diye sorarken bir başkası ekledi, “Bu şimdiye kadar gördüğüm en şirin şey.” Daha sonra bir hayran, yakışıklı adamdan Simone’a “hak ettiği” sevgiyi tatlı bir notla vermesini istedi. “Tino, lütfen onu hak ettiği gibi sev,” diye kaleme aldılar. Arkadaşlarından biri, “Awwww bu ÇOK muhteşem” diye seslendi.

Geçen ay Londra’da düzenlenen Netflix’in yıllık BAFTA Ödülleri sonrası partisinde ikisi de sevildiği için bu ilk kez birlikte görülmüyorlar. Bu gezi sırasında Simone, seksi, payetli bir elbiseyi salladı, Tino ise beyaz bir tişört ve bej pantolonla rahat tuttu. Salı günü paylaştığı fotoğrafın, kıyafetleri son derece benzer göründüğü için Şubat ayındaki etkinlikten olduğu ortaya çıktı.

Bundan önce Simone, seksi erkeğine mutlu bir doğum günü dilemek için 19 Aralık 2022’de Instagram’a gitti. “En iyi kişi x için en iyi doğum günü sürprizi” diye yazdı. fotoğraf döngüsü. İlk slaytta Tino bir dizi doğum günü mumunu üflerken resmedildi, dördüncüde ise Simone ve Tino arkadaşlarıyla yan yana poz verdi. “Hepinize en iyisini diliyorum! Seni mutlu görmek ve en iyi hayatını yaşamak çok güzel!”, bir hayran tatlı gönderiye yorum yaptı.

Simone, flört hayatı konusunda nispeten özeldir ve erkek arkadaşıyla ne kadar süredir çıktığı belli değildir. İkilinin Monako’daki F1 yarışında bir araya geldiği bildirildi. Günlük mailve GP Buz Yarışı’nın CEO’su olarak çalışıyor. Tino’dan önce, Simone’un “kahve markası yöneticisi” ile bağlantılı olduğu bildirildi. Luke Richardson, 40, aynı çıkış başına. Şu anda hit Netflix dizisinde Kate Sharma rolünde rol alıyor. Sezon 1 ve 2 şu anda yayınlanıyor olsa da, Sezon 3’ün Netflix’te ne zaman yayınlanacağı belli değil.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/22/simone-ashley-tino-klein-romance-kissing-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir