Simon Cowell, Tom Mann’in Ani Ölümünden Sonra Nişanlısının Yasını Tutuyor: Mesaj – Hollywood Life


Simon Cowell, Tom Mann'in Ani Ölümünden Sonra Nişanlısının Yasını Tutuyor: Mesaj – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ITV/Tom Dymond/Thames/Shutterstock

Önceki haberin ardından X faktörü yarışmacı Tom Mann’in nişanlı Danielle Hampson düğün gününde öldüler, Simon Cowell – Tom’un programda olduğu süre boyunca yargıç olarak görev yapan – en derin sempatilerini bir açıklamada dile getirdi. TMZ. 62 yaşındaki Simon, “Ben de bir baba olarak, Tom ve ailesinin yaşadığı ve kişisel olarak ona ulaşacakları kalp kırıklığını hayal edemiyorum” dedi. Bu trajik zamanda aşk. ”

34 yaşındaki Danielle “Dani” Hampson, 18 Haziran’daki düğünlerinden birkaç saat önce öldü. Gazeteci – ve 8 aylık oğullarının annesi yay – belirgin bir sağlık sorunu yoktu ve ölüm nedeni açıklanmadı. Tom haberi 20 Haziran Pazartesi günü Instagram aracılığıyla verdi ve “en iyi arkadaşım, her şeyim ve daha fazlası, hayatımın aşkı, [had] Geçti.”

Simon Cowell, Tom Mann'in Ani Ölümünden Sonra Nişanlısının Yasını Tutuyor: Mesaj – Hollywood Life
Simon Cowell, alakasız bir etkinlikte. ‘X Factor’ yargıcı Tom Mann’in nişanlısını kaybetmenin yasını tuttu (ITV/Shutterstock)

Tom mesajında, “Hayatımızın en mutlu günü olması gereken gün, geri dönüşü olmayan bir kalp kırıklığıyla sona erdi” diye yazdı. “Bir okyanus ağlamış gibi hissediyorum. Asla sunağa gidemedik, yeminimizi etmedik ya da ilk dansımızı yapamadık ama biliyorsun ki sen benim tüm dünyamdın ve başıma gelen en iyi şeydin, Danielle. Her zaman takmam gereken bu yüzüğü sana olan koşulsuz sevgimin bir işareti olarak takacağım.”

Tom, kederinden “tamamen kırıldığını” ancak oğullarına bakmak için gücünü toplayacağını da sözlerine ekledi. “Zaten sahip olduğun ebeveyn üzerinde bir iz olmayacağım, ama söz veriyorum Bowie’yi her zaman istediğimiz gibi yetiştirmek için her şeyi yapacağım. Sana söz veriyorum, annesinin ne kadar harika olduğunu bilecek. Seni çok ama çok gururlandıracağıma söz veriyorum.” Dani’nin “herhangi bir odadaki en parlak ışık,” diyerek mesajını sonlandırdı. [and] dünyam sensiz karanlıktan başka bir şey değil. Seni sonsuza dek özleyeceğim.”

Tom ve Danielle’in başlangıçta 2020’de evlenmeleri planlanmıştı ancak töreni COVID-19 salgını nedeniyle ertelediler. Danielle’in ölüm haberini takiben, Emma Bunton arasında baharat Kızlar, Lewis Capaldi, Ellie Gouldingve Tom’un eski grup arkadaşı barclay balinaları hepsi bu üzüntülü dönemde taziyelerini ve destek mesajlarını paylaştılar.

Fanları x faktörü Tom’u 2013 ve 2014’teki gösterileriyle hatırlayacak. Bootcamp aşamasına ilk olarak 10. seride (2013) ulaştı. Tom, sekiz parçalı bir erkek grubu olan Stereo’ya yerleştirildiği 11. sezon için geri döndü. tekmeler. Grubun ilk single’ı “Love Me So” Haziran 2015’te piyasaya çıktı. Birleşik Krallık Single Listesi’nde 31 numaraya kadar yükseldi. Ancak grup bir ay sonra dağıldı. O zamandan beri Tom, diğer sanatçılar için bir söz yazarı ve yapımcı oldu.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/simon-cowell-mourns-tom-mann-fiancee-death-message/

Yorum yapın

SMM Panel