Şimdiye Kadarki En İyi Anlar – Hollywood Life


Ariana Madix


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Nicole Weingart/Bravo

  • Programın ilk iki bölümü Vanderpump Kuralları birleşme 24 Mayıs ve 31 Mayıs’ta yayınlandı.
  • Ariana Madix ve Tom Sandoval, Raquel Leviss ile olan ilişkisinin ardından karşı karşıya geldi.
  • Buluşmanın üçüncü ve son bölümü 7 Haziran’da yayınlanacak.

Herkes patlayıcıdan bahsediyor Vanderpump Kuralları 24 Mayıs’ta başlayan ve 31 Mayıs’ta 2. Bölüm ile devam eden 10. sezon buluşması. Tom Sandovalile ilişkisi Raquel Leviss arkadan böyle oluyordu Ariana Madixgeri döndü. Andy Cohen Sandoval, Raquel ve Ariana ile bire bir röportajlar yaptı, ardından yasaklama emri nedeniyle 2. bölümün sonuna kadar 100 yarda uzakta bir karavanda beklemek zorunda kalan Raquel hariç tüm oyuncu kadrosuyla oturdu. Şeana Shay. Ariana’nın ilişkiyi keşfettikten sonra Raquel’le ilk kısa mesajlarını ifşa etmesinden, uzaklaştırma emrini bozan Scheana’ya kadar, yeniden birleşmeden bugüne kadar pek çok şok edici an oldu.

bu Vanderpump Kuralları 10. sezon buluşması 3 bölümden oluşuyor ve 7 Haziran’da sona eriyor. Buluşmanın ilk iki bölümü o kadar patlayıcıydı ki, nasıl biteceğini hayal bile edemiyoruz. İşte olaydan en şok edici anlar Vanderpump Kuralları birleşme, şimdiye kadar.

Ariana ve Raquel’in Metin Alışverişi

Ariana Madix
James Kennedy, Katie Maloney ve Ariana Madix (Fotoğraf: Nicole Weingart/Bravo)

Andy ile bire bir görüşme sırasında Ariana, Raquel’in Ariana’nın 9 yıllık erkek arkadaşıyla yattığı için özür dilemesinin “48 saat” sürdüğünü açıkladı. Eski arkadaşlar arasındaki mesaj alışverişi ekrana yansıdı. İlişkiyi 1 Mart Çarşamba günü öğrenen Ariana, o gece Raquel’e “Sen BENİM İÇİN ÖLÜSÜN” mesajını attı. Raquel sonunda Ariana’ya mesaj attı ve “Ariana, şu anda ne diyeceğimi bile bilmiyorum, ayrıca gerçekten s**tim ve çok çok üzgünüm.” Yanıt olarak Ariana, “Kapa çeneni seni lanet sıçan” dedi. Ariana ayrıca Andy’ye takaslarından sonra Raquel’i engellediğini doğruladı.

Lala, Lisa Vanderpump ile Dövüşüyor

Lala Kent Buluşmada Sandoval’ın peşine düştü ve onu tartışmalı eski sevgilisiyle karşılaştırdı. Randall Emmett. Lala, Sandoval’ın “narsist” ve “tehlikeli bir insan” olduğunu söylemesine neden oldu. Lisa Vanderpump Lala ile aynı fikirde olmamak. İkisi çatıştıktan sonra Sandoval, Lala’ya, “Lala, eğer benim karakterimi yargılayacaksan, sıraya girmelisin – arka tarafa yakın bir yerde.” Lisa, Lala’yı sakinleştirmeye çalışırken Lala, Sandoval’a “kapa çeneni” dedi.

James, Sandoval’a Hücum Ediyor

Lisa Vanderpump
Lisa Vanderpump ve Tom Sandoval (Fotoğraf: Nicole Weingart/Bravo)

James, daha önce Raquel ile nişanlı olduğu ve Sandoval ile arkadaş olduğu için yeniden bir araya gelme konusunda çok üzgündü. Sandoval, 2021’de James’in teklifinin bir kısmını ödemiş olsa da, onların o kadar yakın arkadaş olmadıklarını söylemeye çalıştı ve James’i eski sevgilisiyle takılmakla suçladı. Kristen Doute gösteriye çıkmak için. James öfkeye kapıldı ve Sandoval’a saldırdı ve ona sayısız hakaretler savurdu. Andy Cohen iki adamı ayırmak zorunda kaldı ve James sonunda Sandoval koltuğuna otururken ona bağırmaya devam etti.

Schwartz İlişkiyi Ne Zaman Öğrendiğini Açıklıyor

ne zaman sorusu Tom Schwartz Sandoval ve Raquel’in ilişkisini öğrendiğinde belli ki toplantıda gündeme geldi. Schwartz, Sandoval’ın kendisine Raquel ile olan ilişkisini 2022 Ağustosunun sonlarında Scheana’nın düğününden sonra anlattığını iddia etti. Gösteri Sandoval’a bire bir röportaj sırasında Schwartz’a Ocak 2023’teki ilişkiden bahsettiğini söylediğinde Sandoval’ın kafası karışmış görünüyordu. Schwartz ayrıca Sandoval ve Raquel’in birlikte olduklarını bilmediğini doğruladı. o ve Raquel Meksika’da öpüşmeden önce.

Schwartz, Katie’yi Durdurmakla ve Vazgeçmekle Tehdit Ediyor

Lala Kent
Lala Kent, James Kennedy ve Katie Maloney (Fotoğraf: Nicole Weingart/Bravo)

Exes Katie ve Schwartz da birleşmede gergin anlar yaşadı. Katie ondan boşandıktan sonra arkadaş grubundan kimseyle takılmamasını istemesine rağmen Schwartz’ın Raquel ile nasıl öpüştüğünü tartıştılar. Andy, Schwartz’a arkadaşını sordu. jo wenberg, bu sezon onunla yaşayan. Katie, Jo’ya “sürüngen” dedi, ancak Schwartz Jo’yu savundu ve Katie’ye “saldırmaya devam ederse” “durduracağını” söyledi. [Jo] yorumlarda” Instagram’da. Katie, Jo’nun, Schwartz’a “taşındığında” Kristen’ın numarasını engellemeden önce Kristen Doute ile arkadaş olduğunu açıkladı.

Ariana, LVP İle Arkadaşlığını Anlatıyor

Ariana, Sandoval’ın ilişkisini öğrendiğinden beri eski sevgilisiyle ortak arkadaşları olmayacağını açıkça belirtti. Sandoval ile iş ortağı olan Lisa söz konusu olduğunda bu açıkça zor. Toplantıda, Ariana dedi ki “o kadar yakın olmayacak” artık Lisa’ya, ama Lisa zor durumda olduğunu açıkladı. Andy, Ariana’ya Lisa’nın Sandoval ile iş bağlarını kesmesi gerektiğini düşünüp düşünmediğini sordu ve Ariana, “Hayır, bence kendisi için en iyisinin ne olduğunu biliyor. Demek istediğim, Lisa’ya iş tavsiyesi verecek biri değilim.

Raquel Hikayenin Kendi Tarafını Paylaşıyor

Raquel Leviss
Tom Sandoval, Tom Schwartz ve Raquel Leviss (Fotoğraf: Nicole Weingart/Bravo)

Raquel, buluşmanın ilk iki bölümünde grupla konuşmadı ama Andy ile bire bir görüşmesinde konuştu. 2. bölümde, Sandoval ile ilişkisinin Ağustos 2022’de kızların Havasu Gölü’ne yaptıkları geziden sonra daha romantik bir hal almaya başladığını söyledi. Andy, Ariana’nın ilişkinin “birçok işaretini” kaçırdığından bahsettiğinde, Raquel başlangıçta bunun Ariana gibi “göründüğünü” söyledi. ilişkiyi biliyordu ama inkar ediyordu. “Bu konuda asla baskı yapmadı. Bu konuda benimle hiç yüzleşmedi, dedi Raquel Andy’ye. “Yapmadı – bildiğim kadarıyla [because of what] Tom’un söylediğine göre, onun bu konuda onu çok fazla sorgulamadığı ve ona söyleyeceği şeye göründüğü gibi inandığı.

Sandoval ve Raquel Fragmanında Yeniden Bir Arada

Oyuncu kadrosu 2. bölümde öğle yemeği molası verdiğinde, Sandoval Raquel’in karavanına gitti ve Raquel tüm bu süre boyunca monitörden izliyor olmasına rağmen ona neler olduğunu anlattı. Ariana’nın onu “serbest bırakacağı” konusunda onu uyardı. Tom daha sonra yapımcılarla soğukkanlılığını yitirdi ve kendisinin ve Raquel’in kamera olmadan konuşmasına izin vermelerini istedi. “Beni çekmeyi bırak! Onunla konuşmak istiyorum, kahrolası yüzümde kamera istemiyorum gibi,” dedi. Ancak yapımcılar, Tom ve Raquel’in çekimlerini durdurmayı reddettiler.

Scheana, Kısıtlama Emri Üzerine Çöküyor

Şeana Shay
Tom Schwartz ve Scheana Shay (Fotoğraf: Nicole Weingart/Bravo)

Raquel ve Scheana, 2. bölümde yasaklama emrini ele aldılar. Raquel, Andy ile yaptığı röportajda, Scheana’ya yasaklama emri verdiği için “tamamen pişmanlık duyduğunu” söyledi. Raquel, davayı tüm oyuncu kadrosunun önünde Raquel hariç Scheana’ya teslim eden Andy’ye davayı reddettiğini belirten evraklar verdi. Scheana duygulandı ve 2 yaşındaki kızı için “tam olarak mevcut” olamayacağını açıkladı. yaz ayı yasaklama emrinin aldığı “ücret” nedeniyle. “Kızım beni ağlarken görüyor, sonra ağlamaya başlıyor. Geçen gün hiperventilasyona başladı, çünkü tam bir çöküş yaşadığımı gördü,” diye paylaştı Scheana. “Çok oldu.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/vanderpump-rules-reunion-top-moments-5106926/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir