Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey – Hollywood Life


hızlı ve Öfkeli


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evrensel Resimler/Everett Koleksiyonu

Tüm güzel şeylerin bir sonu olmalı ve ne yazık ki buna hızlı ve Öfkeli franchise. Yaklaşan onuncu ve onbirinci filmler, motorlarını 2001 yılında çalıştıran sevilen sokak yarışı serisinin son filmi olacak. Hızlı ve Öfkeli 10resmen başlıklı Hızlı X. Film Mayıs 2023’te vizyona giriyor ve olaylardan sonra başlaması bekleniyor. F9, iki karakter uzaya gittiğinde ve franchise manzarasını tamamen değiştirdiğinde. Şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada Hızlı ve Öfkeli 10oyuncular, çekim detayları ve daha fazlası dahil.

Yayın tarihi

hızlı ve Öfkeli
Hızlı ve Öfkeli 9 (Fotoğraf: Universal Pictures/Everett Koleksiyonu)

Hızlı ve Öfkeli 10 19 Mayıs 2023’te vizyona girmesi planlanıyor. F9 Haziran 2021’de vizyona girdi ve COVID-19 pandemisinin en yüksek hasılat yapan filmlerinden biri oldu. Hızlı X Nisan 2021’de gelmesi gerekiyordu, ancak pandemi nedeniyle süresiz olarak ertelendi. Daha sonra, filmin tekrar Mayıs 2023’e ertelendiği Aralık 2021’e kadar vizyon tarihi 7 Nisan 2023 olarak belirlendi. Filmin yalnızca sinemalarda gösterime girmesi bekleniyor.

Kast ekibi

Michelle Rodriguez ve Vin Diesel
Michelle Rodriguez & Vin Diesel ‘F9’da (Fotoğraf: Giles Keyte/Universal Pictures/Everett Collection)

Tüm favori oyuncularınız için geri dönecek Hızlı X. Bu içerir Vin Dizel Dom Toretto olarak, Michelle Rodriguez Letty Ortiz olarak, Tyrese Gibson Roman Pearce olarak, Nathalie Emmanuel Ramsey olarak, şarkı Kral Han Lue olarak, Jordana Brewster Mia Toretto olarak, Charlize Theron Şifre olarak, Ludacris Tej Parker olarak, Michael Rooker Arkadaş olarak, Helen Mirren Queenie Shaw olarak, John Cena Jakob Toretto olarak, Jason Statham Deckard Shaw olarak, Lucas Siyah Sean Boswell olarak ve Kurt Russell Bay Hiçkimse olarak. Kardi B ayrıca Leysa olarak geri dönüyor F9. Birkaç yeni karakter de olacak. Jason Momoa kötü adamı oynuyor. “O muhteşem. O sıradan. Yanlış anladı,” dedi Jason daha önce Bu gece eğlence onun karakterinden. “Hiç birlikte çalışmadığım gerçekten harika insanlarla çekim yapıyorum – ilk önce Charlize Theron ile çalışıyorum, ki bu beni gerçekten heyecanlandırıyor. Sonra bazı havalı yerlere gideceğim, tabii ki tüm kadroyla çalışacağım ama evet, Vin ile çalışmaktan heyecan duyuyorum.”

Daniela Melchior ve Brie Larson ayrıca açıklanmayan rollerde rol aldı. Vin Diesel, Brie’nin kadrosunu Nisan 2021’de duyurdu. selfie paylaşmak çiftin. Mitolojimizde onun ne kadar zamansız ve harika olacağı hakkında hiçbir fikriniz yok. Güzelliğinin, zekasının ötesinde… Oscar’ı, haha, beklemediğiniz ama özlediğiniz bir şey ekleyecek bu derin ruh. AİLE Brie’ye hoş geldiniz,” diye Instagram’da yazdı.

Dwayne The Rock Johnson Onuncu film için Luke Hobbs olarak geri dönmesi beklenmiyor. 2011’de franchise’a katıldı. Hızlı beş ve diziden 2019 spin-off ile çıkmadan önce sonraki üç filmde rol aldı, Hobiler ve Shaw. Kasım 2021’de Vin Diesel, The Rock’a geri dönmesi için alenen yalvardı. hızlı ve Öfkeli bir franchise Instagram gönderisi. Kaya yanıtladı rolünü tekrarlamadığını onaylayarak. Ayrıca Vin’i, ikisi hala var gibi görünen bir kamu davası yaşadıktan sonra The Rock’ı geri alma taktiğinde “manipülasyon” yapmakla suçladı. Ayrıca söylentiye göre Tom Hollanda katılmak için aranıyordu Hızlı ve Öfkeli 10. Ama beklenmiyor ki, Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok filmde görünür. Hayranlar da bunu umuyor Paul Walker’kızı, çayır yürüteç23 yaşında, sinemada ilk kez sahneye çıkıyor. Hızlı X. Paul, 2013’teki ölümüne kadar seride Brian O’Conner’ı canlandırdı.

Müdür Justin Lin başlangıçta geri dönmek için ayarlanmıştı Hızlı X. Daha önce beş yönetti hızlı ve Öfkeli 2006’nın da dahil olduğu filmler tokyo drift ve 2021’ler F9. Ancak, bir haftalık çekimden sonra Justin, yapımcı olarak filmde kalmasına rağmen “yaratıcı farklılıklar” nedeniyle yönetmenlikten ayrıldı. Aynı zamanda filmi de yazıyor. Dan Mazeau. Louis Harflerilk ikisini kim yönetti Taşıyıcı filmler ve İnanılmaz Hulkresmi olarak 2 Mayıs’ta Justin’in yerini aldı. Hızlı X yapımcılar arasında Justin, Vin, Neal H. Moritz, Joe Roth, Jeff Kirschenbaum, Clayton Çekicive Samantha Vincent. Universal Pictures filmi dağıtıyor.

Arsa Bilgileri

Ludacris ve Tyrese Gibson
Ludacris & Tyrese Gibson ‘F9’da (Fotoğraf: Giles Keyte/Universal Pictures/Everett Collection)

için arsa ayrıntıları Hızlı X şimdiye kadar gizli tutulmuştur. Fragman henüz yayınlanmadı, bu yüzden onuncu film hakkında bildiğimiz pek bir şey yok. Yine de, son hikayenin olduğu doğrulandı. hızlı ve Öfkeli franchise onuncu ve onbirinci filmlere bölünecek. Bunun anlamı Hızlı X muhtemelen büyük bir uçurumla bitecek. Vin, “Hızlı 10’un iki farklı filme ayrılmasının bir nedeni, kapsanacak çok fazla alan olması,” dedi. bir basın etkinliği için F9 Nisan 2021’de. “Dünyada ziyaret etmemiz gereken çok fazla yer ve konum var.”

Hızlı X nereden alınması bekleniyor hızlı 9 hariç tutulmuş. Dokuzuncu film, Tej ve Roman’ın Uluslararası Uzay İstasyonuna ulaşması ve ardından Dünya’ya dönmesiyle sona erdi. Dom ve kız kardeşi Mia, kardeşi Jakob’un dünyayı yok etmesini engelledikten sonra onunla barışırlar. Ayrıca Han, Deckard’ın gerçekten hayatta olduğunu keşfetti. Bu hikayeler ve daha fazlası devam etmeli Hızlı X.

Çekim Detayları

için filme Hızlı ve Öfkeli 10 20 Nisan 2022’de başladı. Vin, filmin resmi adını paylaşarak kutladı, Hızlı X, Instagram’da. “Birinci gün… 🙏🏽,” dedi yazdı görsel başlığın yanında. Bazı çekimler Londra’da ve ardından Jason’ın bulunduğu Roma’da gerçekleşti. görülen gezi iş molası sırasında arkadaşlarla. Hızlı X 2022’de bir noktada prodüksiyonu tamamlamalı. Ardından, ekip muhtemelen 2024’te vizyona girmesi planlanan on birinci film üzerinde çalışmaya başlayacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/fast-and-furious-10-4732397/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir