Şımartmasına, Rahatlamasına ve Rahatlamasına Yardımcı Olacak Bu Anneler Günü Hediyelerini Satın Alın


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Anneler. Çok çalışıyorlar! Çok şey yapıyorlar! Çalışırlar, yemek yaparlar, temizlik yaparlar, planlar yaparlar, sizi bir yerlere götürürler, size bağırırlar ama sonunda o tek arkadaş konusunda haklı çıkarlar ve hayatlarını bütün yürekleriyle ailelerine adarlar.

Mesele şu ki, çoğu zaman kimliklerini tek bir kelimeye sığdırabiliyor: Anne. Ancak anneler, aileleriyle ilgili olduklarından çok daha fazlasıdır. Gençken bunu her zaman takdir etmeyebiliriz, ancak anneler tutkuları, ilgi alanları ve kusurları olan (aman Tanrım!) tam gelişmiş insanlardır.

Gerçekten söylemeye çalıştığım şey, anneler genellikle başkalarıyla o kadar iyi ilgilenirler ki, kendilerine bakmayı unuturlar.

Bu nedenle, öz bakım rejimini güçlendirmek için bu Anneler Günü hediyeleri listesini bir araya getirdim! İster kendi başarıları temalı bir mum yakıyor, ister üzerinde topluluk futbol ligi logonuz olmayan pijamalara sarılıyor, anneniz (veya hayatınızdaki herhangi bir anne!) bu basit ama lüks hediyeleri sizin kadar takdir edecek. o.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372387/mother's-day-gifts-for-self-care-to-help-her-pamper-relax-and-chill?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir