‘Sıcak Hissetmek İstiyorum’ – Hollywood Life


'Sıcak Hissetmek İstiyorum' – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Amy Schumer, 40, “Sıcak kız yaz!” için hazır. Komedyen, siyah bir korse giydiği ve sezaryen, histerektomi ve liposuction sonrası hayatı hakkında yazdığı yeni bir Instagram fotoğrafında figürünü kucakladı.

Olaylara her zamanki mizahıyla yaklaşan Amy, belini saran bir korse, yüksek topuklu ayakkabılar ve koyu renk gölgeler giyerek evinin spor salonuna girdi. Kum saati vücudunu saran ve kaslı bacaklarını sergileyen siyah topluluğa güven duyuyordu. bu Tren enkazı star, “C bölümü. Histerektomi. Lipo. Bu yaz sevgiyi içeri almakla ilgili. Kendim ve ailem için sağlıklı ve güçlü olmaya çalışıyorum. Ben de sıcak hissetmek istiyorum. En iyi zamanımda. Hadi gidelim. Kim benimle?”

Amy, vücut yolculuğu hakkında çok açık. Konuşurken Hollywood Muhabiri Martta, o açıkladı, “Sarhoş olmamla ilgili değil çünkü hiçbir zaman seksi olmakla ünlü olmadım ama aynada kendime bakmaktan bıktığım bir yere gelmiştim.” Mart ayında Instagram takipçileriyle birlikte 170 lbs olduğunu açıklayan Amy, gazeteye “Kameradaki herkes bunu yapıyor, ben sadece bu konuda gerçekçi olmak istedim. ”

Amy Schumer
2022 Akademi Ödülleri’nde burada görülen Amy, vücudunun dönüşümü hakkında açıktı ve Mart ayında liposuction ameliyatı geçirdiğini açıkladı. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

Chelsea Handler’s programına katıldığı sırada benzer bir duyguyu paylaştı. sevgili Chelsea podcast’te hayranlara, “Bunu söylemek istedim, çünkü biri beni resimlerde veya herhangi bir şeyde görürse, daha ince görünüyor ve her neyse: çünkü ameliyat oldum. Bu çok zor ve ben sadece bu konuda gerçekçi olmak istiyorum.”

Amy, kozmetik prosedürü uygulamadan önce diğer ameliyatlarının iyileştiğinden emin oldu. “İyi iyileştim ve ben de lipo alabilir miyim?” dedim. Chelsea’ye söyledi. “Ve lipo yaptırdım ve kendimi gerçekten iyi hissediyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/11/amy-schumer-wears-corset-after-liposuction-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir