Sibylle Szaggars Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


robert redford, sibylle szaggars
İmaj Kredisi: Joel Ryan/AP/Shutterstock

Robert Redford tüm zamanların en ikonik aktörlerinden biridir. 1960’larda ilk kez televizyona çıktığından beri, 60 yılı aşkın bir süredir düzinelerce film ve dizide rol aldı. Erken bir görünümden sonra Alcoa Prömiyeri Ona Primetime Emmy adaylığı kazandıran 85 yaşındaki Robert, bir dizi farklı projede yer aldı. Butch Cassidy ve Sundance Kid. Filmi yönettiği için 1980’de yalnız Oscar’ını kazandı. Sıradan insanlarve 80’li yaşlarına kadar projeler üzerinde çalışmaya devam etti.

Robert hayatı boyunca iki kez evlendi. Onun ilk evliliği Lola Van Wagenen neredeyse 30 yıldır ve karısıyla birlikte Sibylle Szaggarlar 90’lardan beri. Sibylle ve Robert’ın eski sevgilisi hakkında bilmeniz gereken her şeyi buradan öğrenin.

Sibylle Szaggars Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Robert, 2009’dan beri Sibylle ile evlidir. (Joel Ryan/AP/Shutterstock)

Robert, 2009 yılında Sibylle ile evlendi.

Robert ve Sibylle’in uzun süredir devam eden bir ilişkisi olsa da, çift, yıllarca birlikte olduktan sonra Temmuz 2009’a kadar düğümü bağlamadı. Uzun süredir birlikte olmalarına rağmen, Robert, 2011’deki bir röportajda çiftin evlenmesinden iki yıl sonra, 65 yaşındaki Almanya doğumlu Sibylle ile evlenmekten fışkırdı. AARP Dergisi. Çıkışa “O çok özel bir insan” dedi. “O benden daha genç ve Avrupalı, ki bu hoşuma gidiyor, yani bu tamamen yeni bir hayat.”

90’lardan beri birlikteler

Çift sadece 13 yıldır evli olsa da ilişkileri bundan çok daha geriye uzanıyor! Çiftin ilk kez 1996’da bir araya geldiği bildirildi. Telgraf), ilişkilerinin 25 yıldan fazla sürdüğü anlamına gelir. İkisi düğüm attığında, Sibylle’in anavatanı Almanya’daydı. IMDb.

Sibylle bir çevre sanatçısıdır.

Robert gibi, Sibylle de çok yaratıcı ama ona farklı bir yaklaşımı var. Bir dizi farklı ortamı araştıran bir görsel sanatçı. Web sitesinde, yağlı boya tablolardan fotoğrafçılığa kadar her türlü farklı stille çalıştığını açıklıyor, ancak en önemli faktörü çevre bilincini yaymak. “Szaggars Redford, dünyaya ve çevrelerine bağlı ve bağımlı olan daha derin bir evrensel bilinçle konuşmak için sanat yaratıyor” İnternet sitesi diyor.

Resimlerinin yanı sıra video ve performans sanatıyla da deneyler yaptı. müzisyenle çalışmak David Thor Jonson, Güneybatı çöl platolarındaki muson yağmurlarından esinlenerek, aslında bir sahne şovu olan “Yağmurun Yolu” adlı bir dizi yarattı. Sibylle, performans parçasının yanı sıra besteciyle birlikte “The Way Of The Rain — Reflections on Earth” adlı bir video dizisinin de yapımcılığını yaptı. Tim Janis.

Sibylle Szaggars Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Robert ve Sibylle, Oscar’larda kırmızı halıda birlikte yürüyor. (Laura Rauch/AP/Shutterstock)

Sanatı bir ABD Büyükelçiliği’nde sergilendi

Pek çok insan sanatın öncelikle müzelerde gösterildiğini düşünse de, Sibylle sanatını alışılmadık bir yerde sergilemeyi başardı. Yurtdışı Bina Operasyonu Bürosu’nun “Elçiliklerde Sanat” programının bir parçası olarak yer aldı ve çalışmalarının bir kısmı Surinam’daki ABD Büyükelçiliği’nde sergilendi. elçilik sitesi. Programın bir parçası olarak Surinam’da yaşayan yerli halkı ziyaret etti ve görüşmeleri bir toplantıda belgelendi. video.

Robert önce Lola Van Wagenen ile evlendi.

On yıldan fazla bir süredir Sibylle ile evli olan Robert, ilk olarak 1958’den 1985’e kadar 83 yaşındaki tarihçi Lola Van Wagenen ile evlendi. Lola’nın New York Üniversitesi’nden Amerikan Tarihi alanında doktorası var. Çift, ikisi de çok genç yaştayken evlendi ve ilişkileri boyunca dört çocukları oldu. İlk oğulları Scott 1959’da henüz iki aylıkken ani bebek ölümü sendromundan trajik bir şekilde öldü. İkinci oğulları James Ekim 2020’de 58 yaşında kanserden öldü. Çiftin ayrıca iki kızı vardı. Şauna, 61 ve anne, 51. James bir yönetmendi ve kızı Amy de bir aktris.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/robert-redford-wife-4810676/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir