Shuri ve Daha Fazlası T’Challa’nın Ölümünün Yasını Tutuyor – Hollywood Life


için yutturmaca Kara Panter 2 sadece aşırı hıza geçti. Marvel, 2018’de Oscar adayı olan filmin merakla beklenen devam filminin fragmanını yayınladı. Siyah Panter 23 Temmuz’da Marvel’in Comic-Con paneli sırasında. Resmi olarak adı geçen film Kara Panter: Wakanda Sonsuza kadar, getirilerini içerir Lupita Nyong’o Nakia olarak, Danai Gurira Okoye olarak ve Letitia Wright T’Challa’nın ölümünün ardından yeni bir dünyayla karşı karşıya kalan Shuri olarak.

Fragmanın çoğunda diyalog yok ama görüntüler duygu dolu. Shuri ağlarken görülebilir. Ramonda acı karşısında kararlılığını koruyor. “Ben dünyanın en güçlü ulusunun kraliçesiyim ve tüm ailem gitti! Her şeyi vermedim mi?” Ramonda karavanda sorar. Fragmanın son anları, Black Panther mantosunu alan yeni bir karakter sergiliyor. Muhtemelen Shuri olsa da, yüzü gösterilmemiştir.

Winston Duke ve Angela BassettSırasıyla M’Baku ve Ramonda’yı oynayan , Wakanda’yı şiddetle koruyorlar. Ne yazık ki, yıldızdan beri orijinal Kara Panter olan T’Challa yok. Chadwick Boseman 2020 yılında 43 yaşında kolon kanserinden trajik bir şekilde öldü.

Letitia Wright
Letitia Wright ‘Kara Panter’de (Fotoğraf: Marvel/Walt Disney Studios Motion Pictures/Everett Collection)

Kara Panter 2 yönetmen liderliğinde Haziran 2021’de çekimlere başladı Ryan Coogler ve Marvel Studios başkanı Kevin Feige. Chadwick’in ölümünün ardından T’Challa’nın yeniden rol almayacağı daha önce doğrulanmıştı. Lupita anlattı yahoo Nisan 2021’de Coogler, merhum aktörü onurlandırmak için filmin devamını “yeniden şekillendirdi”.

Lupita, “Fikri, ikinci filmi yeniden şekillendirme şekli, oyuncu kadrosu ve dünya olarak hepimizin yaşadığı kayıplara çok saygılı” dedi. “Yani bunu yapmak ruhsal ve duygusal olarak doğru geliyor. Ve umarım, dört gözle beklediğim şey, tekrar bir araya gelmek ve bizimle başlattığı şeyi onurlandırmak ve ışığını burada tutmaktır. Çünkü bize hâlâ içinde yüzeceğimiz çok ışık bıraktı. Bunu kesinlikle biliyorum.”

Siyah Panter
Chadwick Boseman ‘Kara Panter’de (Fotoğraf: Marvel/Walt Disney Studios Motion Pictures/Everett Collection)

ile bir röportajda Son tarih Ocak 2021’de Kevin, Kara Panter 2 “İlk filmde tanıtılan Wakanda dünyasını ve tüm zengin ve çeşitli karakterleri keşfetmeye devam etmek.” O zaman ekledi, “Ryan Coogler şu anda sahip olduğu tüm saygı, sevgi ve deha ile senaryo üzerinde çok sıkı çalışıyor, bu da bize büyük teselli veriyor, bu yüzden her zaman Wakanda’nın mitolojisini ve ilhamını ilerletmekle ilgiliydi. ”

Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda dört ay sonra serbest bırakılacak Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü. harikalar, Kaptan Marvel devam filmi birkaç ay sonra vizyona girecek Sonsuza Kadar Wakanda 17 Şubat 2023’te. Devam filmi 11 Kasım 2022’de sinemalarda olacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/black-panther-2-trailer-wakanda-forever-comic-con-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir