Shonka Dukureh’in Elvis Ailesi, Ölümünden Sonra Anıyor


Filmdeki yıldızlar Elvis aktrisin ölümünün yasını tutuyor Shonka Dükureh.

“Bugün özel bir ışık söndü ve tüm Elvis film ailesinin kalbi Shonka Dukureh’in kaybıyla kırıldı”, yönetmen Baz Luhrmann gönderilen bir haraç yazdı Instagram 22 Temmuz. “Shonka, dünyamıza geldiği andan itibaren neşe, ruh ve tabii ki sesini ve müziğini getirdi.”

Luhrmann daha sonra Dukureh ile ilgili bazı anılarını paylaştı. Koca Anne Thornton filmde.

“Ne zaman sette, sahnede ya da sadece odada olsa, herkes kendini her zaman mutlu hissediyordu” diye devam etti. “Shonka, muazzam yeteneği için daha geniş bir izleyici kitlesi bulmaya yeni başlıyordu ve onun Coachella ve ötesindeki tüm insan kalabalığını yükselttiğini gördüm.”

“Günlük kullanımda Shonka’nın en sevdiği sözün “kutsama” olduğunu hatırlatan yapımcı, kendisinin ve “bütün Elvis oyuncular, ekip ve müzikal işbirlikçiler, onunla vakit geçirmiş oldukları için gerçekten kutsanmış hissediyorlar.” Mesajını “şu anda Shonka’nın çocuklarına tüm sevgimizi ve desteğimizi” göndererek tamamladı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339052/baz-luhrmann-doja-cat-and-more-stars-pay-tribute-after-elvis-actress-shonka-dukureh-s-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir