Sheryl Lee Ralph’in Çocuklarının Tarihi Emmy Ödülüne Tepkilerini İzleyin


Sheryl Lee Ralph2022 Emmy Ödülleri’nde çocukları onun en büyük destekçileriydi.

Ne zaman Abbott İlköğretim Okulu kızı paylaşan aktris Sarmaşık-Victoria Maurice27 ve oğlu Etienne Maurice30, eski kocasıyla Eric Maurice—12 Eylül ödül töreninde Komedi Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Emmy kazananı seçildi, çocukları tarihi an yaşanırken gözyaşlarını tutamayan tepkilerini kaydettiler. (Tüm kazananları görün burada.)

Etienne, 12 Eylül’de annesinin kazandığı bir TikTok videosuna, “Bütün hayatım boyunca bu anı annem için hayal ettim. Seninle çok gurur duyuyoruz anne! @ivycoco ve ben koltuklarımızda ağlıyorum.”

Klipte, Etienne ve Ivy-Victoria, Sheryl’in adı anıldığında sevinçten havalara uçtu. Kardeşler, “Evet anne” ve “Aman Tanrım!” çığlıkları atarken bir aşağı bir yukarı zıpladılar.

Sheryl tarihi galibiyetle Emmy tarihinde Komedi Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanan ikinci Siyah kadın oldu. Jackée Harry1987’de sitcom’daki Sandra Clark rolüyle kazanan 227.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346027/sheryl-lee-ralph-s-kids-deserve-an-emmy-for-their-reaction-to-her-big-win?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir