Sheryl Lee Ralph, 2023 Super Bowl’dan Sonra Lip-Sync Spekülasyonuna Tepki Verdi


Sheryl Lee Ralph çığır açan performansına yanıt olarak sesini yükseltiyor.

dakikalar sonra Abbott İlkokulu yıldız, 12 Şubat’ta 2023 Super Bowl’da “Lift Every Voice and Sing” şarkısını seslendirdi, aktris etkinlik sırasında dudak senkronizasyonu yaptığı spekülasyonlarına değindi ve şunları söyledi: Hollywood Muhabiri“Fark eder mi? Fark eder mi? Hayır. Teşekkürler.”

Sheryl’in açıkladığı gibi, milyonların önünde performans sergilemek üzere seçilmekten hâlâ yükseklerde uçuyor.

“Beni seçmeleri çok şaşırtıcı,” diye devam etti. “Ve sonra Eagles Super Bowl’da. Yani, hadi ama. Biliyorsun ki Tanrı bir kadın olmalı çünkü bunların hepsi fazla mükemmel.”

Performansına verilen tepkilere gelince, o tamamen tadını çıkarmak mı? Hemen onun övgülerinden başka bir şey söylemeyenler oldu.

“İnsanların geri gelme şekli, ‘Kızım, gösteri öncesi devreyi devre arası olmaya çalışıyormuş gibi gösterdin’ dediler” dedi. Ve hamile başrol oyuncusuna selam vererek Rihanna, Sheryl devam etti, “‘Kostüm. Gardırop. Saç. Ayakkabı. Makyaj.’ dediler. Ben de ‘Pekala, teşekkür ederim. Hepsi bu kadar, hey’ dedim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364740/sheryl-lee-ralph-reacts-to-lip-sync-speculation-after-2023-super-bowl-performance?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir