Sherri Shepherd’ın Peruğu Talk Show’da Düştü: Video – Hollywood Life


Şerri Çoban


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Şerri Çoban 30 Mayıs’ta gündüz talk şovunda peruğu kafasından düştüğünde çok komik bir an yaşadı. 56 yaşındaki komedyen viral peruk kayması vaiz hakkında konuşurken oldu Sarah Jakes RobertsGeçenlerde vaaz verirken peruğunu kaybeden , peruğu çıkarıp konuşmaya devam etmeye karar verdi. Kafasında peruk olan Sherri, Sarah Jakes’ten “ilham aldığını” çünkü peruk takmanın zorluklarıyla ilişki kurabildiğini açıkladı.

Sherri canlı izleyicisine, “İşte olay şu, peruk taktığınızda, peruğu takan kişiye güveniyorsunuz, bu güvenli olacak,” dedi Sherri canlı izleyicisine. “Peruklarla ilgili olan şey, kaymaya başladığında kaydığını hissedebilmenizdir. Çünkü burada onunla başlayacaksın ve birdenbire yükselmeye başlayacak,” diye ekledi. “Özellikle peruk çok ağırsa. Ve senin yapabileceğin tek şey, Sarah Jakes’in yaptığı, yani onu ileri götürmek.”

Sherri, Sarah Jakes’i peruk düştüğünde “çünkü yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığı için” vaaza peruksuz devam ettiği için övdü. “Mikrofonu bırakıp dışarı çıkıp düzeltmeye çalışamazsınız. Şov devam etmeli,” dedi Sherri. Sonra Sherri, Sarah Jakes’in “pek çok insana ilham verdiğini” söylediği gibi, sandalyesinden kalktı ve peruğu başından düştü! Seyirciler tezahürat yapıp gülerken Sherri bu konuda çok dramatikti. “Vur!” Sherri komik bir şekilde söyledi.

Şerri Çoban
Sherri Shepherd (Fotoğraf: Gregory Pace/Shutterstock)

Sherri, Eylül 2022’de New York merkezli talk show’unu başlattı. Wendy Williams Gösterisi. Sherri selefinin yerine geçti, Wendy Williams, Wendy sağlık nedenleriyle programından ayrıldığında. Sherri, koşusundan sonra deneyimli bir gündüz veterineridir. Görünüm2007’de başladığı ve 2014’te sona erdiği, ancak Daytime Emmy Ödülü kazanmadan önce değil. Sherri, canlı yayında komik anlar sağladığı ve ünlü konuklarıyla sürükleyici bire bir röportajlar yaptığı kendi programıyla daha fazla ödül kazanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/sherri-shepherd-wig-falls-off-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir