Sherri Papini Suçunu Resmen İtiraf Etti, Kaçırmanın Bir Aldatmaca Olduğunu Kabul Etti


İddiaya göre kaçırma olayını araştırdıktan sonra, polis Papini’nin olayı uydurduğunu ve aslında Güney Kaliforniya’da eski bir erkek arkadaşıyla saklandığını buldu.

Kendisine karşı açılan federal bir şikayete göre Papini, eski sevgilisiyle birlikteyken “yaralanmalara neden oldu”, buna morluklar oluşturmak için kendine vurmak ve kollarında kendini yakmak da dahil.

Bir FBI özel ajanı California mahkemesinde açılan bir suç duyurusunda, “Federal kolluk görevlilerine ve diğerlerine iki Hispanik kadın tarafından kaçırıldığını söyledi” dedi. “Papini ayrıca iddia edilen Hispanik kadınların ayrıntılarını bir FBI eskiz sanatçısına verdi ve FBI ajanlarına İspanyol kadınların yaralamak için kullandıkları aletler hakkında kısa mesajlar gönderdi. [her]. Ancak bu Papini’nin uydurduğu sahte bir anlatıydı; Gerçekte, Papini eski bir erkek arkadaşıyla kalıyordu ve yanlış beyanlarını desteklemek için kendine zarar verdi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327711/sherri-papini-formally-pleads-guilty-after-admitting-kidnapping-was-a-hoax?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir