Shemar Moore Yeni Bebek Frankie’ye İlk Bakışını Paylaşıyor: Fotoğraf – Hollywood Life


shemar moore bebek


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Gururlu yeni baba! Suçlu Zihinler ve SWAT yıldız Shemar Moore52 yaşındaki ilk çocuğunu 24 Ocak’ta karşıladı ve ertesi gün Instagram’da çıkış yaptı. ilk anlık görüntü kız bebeğinin (aşağıya bakınız)! “FRANKİE MOORE!!!! KIZ BEBEK da binada!!! 24 Ocak’ta doğdu… 15:38’de…. 7,1 Pound… 20 inç…. 10 parmak n 10 ayak… Şimdiden HAYATIMIN AŞKI!! Ben Kız Babayım!!!! KUTSAL S***!!!”, süpürme başlığı başladı. “RÜYALAR GERÇEK OLUYOR!! büyükanne Marilyn cennette puf puf geçiyor, şarabını içiyor ve mutlu dansını yapıyor… SENİ her gün SEVİYORUM ve ÖZLÜYORUM ANNE [emoji] Frankie büyüyünce bir KILLA olacak!!! Dikkat et Dünya, işte ‘Frankie M******** Moore’ geliyor!!!!”

Yeni doğmuş bebeğini kucağına aldığı sevimli fotoğrafını paylaştıktan kısa bir süre sonra, dört milyon Instagram takipçisinden ve arkadaşından birçoğu, gelişinden dolayı onu tebrik etmek için yorum yağmuruna tuttu. “Tebrikler!!!!!”, oyuncu Jennifer Hudson yazdı, o sırada SWAT ortak yıldız kenny johnson ekledi, “Evet, yup Sözcüklerin Ötesinde Öteki Bir Mucize İşte Frankie !!” Üçüncü bir geçmiş olsun dilekleri geldi Gerçek şap Loni Aşkı, desteğini Shemar’a göndermeyi garanti eden. “Dünyaya hoş geldin Frankie!!! Seviliyorsunuz #teyzeloni,” diye yazdı 51 yaşındaki.

İlk çocuğunu kız arkadaşıyla karşılayan oyuncu, Jesiree Dizon, beklediklerini dünyaya duyurduktan sadece iki hafta sonra! 26 Ocak bölümünün önizlemesi sırasında Jennifer Hudson Gösterisi, Shemar sunucuya yakında ilk kez baba olacağını açıkladı. “Yani, ben Shemar Moore’um. 52 buçuk yaşında” dedi. “Annem [Marilyn Joan Wilson-Moore] şu anda cennette” diye devam etti. “Üçüncü yıl dönümü olacak [of her death] 8 Şubat’ta ve 8 Şubat’ta onun hayallerinden birini gerçekleştireceğim. Çünkü gerçek hayatta Shemar Moore baba olmak üzere.” Zamanlama hakkında konuşun! Frankie 8 Şubat’ta doğmamış olsa da, o bölümün yayınlanmasından sadece iki gün önce geldi.

shemar moore
Shemar Moore ilk çocuğunu 24 Ocak’ta karşıladı. (Matt Baron/Shutterstock)

Shemar ayrıca 9 Ocak’ta kızı hakkında fışkırdı. Instagram videosu bebeğin cinsiyetini ortaya çıkardı. “Annem cennetten gülümsüyor… Mucizeler oluyor… İşte hayatımın EN İYİ kısmı geliyor,” diye yazdı sevimli gönderiye. Klipte, Hollywood’un yakışıklısı ve Jesiree, tatlı bir kız bebek beklediklerini ortaya çıkarmak için gökyüzüne bakarken harika bir ruh hali içinde görüldü. Gururlu anne o sırada “Heyecanlıyım, endişeliyim” dedi. “Bir erkeği çok isterim çünkü benim oğlum kolay… Ondan 10 tane olabilir,” diye devam etti ve ekledi, “ama ben bir tür kız istiyorum çünkü o zaman bir tane daha olabiliriz.”

Model zaten bir anne olduğu için, Jesiree ve Shemar’ın artık üç çocuktan oluşan güzel, harmanlanmış bir ailesi olacak. Charli5 ve Kaiden16. Şu anki kız arkadaşıyla çıkmadan önce Shemar, şu anki kız arkadaşıyla bağlantılıydı. Quantico aktris Anabelle Acosta35, 2018’den üç yıl sonra yollarını ayırana kadar, başına dikkatini dağıtmak. Bu bayanlara ek olarak, California yerlisi de dahil oldu. Shawna Gordon32, Instagram modeliyle birlikte Lauren R. Ahşap. Yeni babaya tebrikler!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/shemar-moore-first-look-new-baby-frankie-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir