Shemar Moore, Kız Arkadaşı Jesiree Dizon ile Bebeğinin İlk Fotoğrafını Paylaştı


Shemar Moore gülümsemek için bir nedeni daha var.

bu Suçlu Zihinler yıldız, ilk çocuğunu, adında bir kız çocuğu karşılamayı kutladı Frankiekız arkadaşıyla Jesiree Dizon küçüğün fotoğrafını dünyayla paylaşarak.

“FRANKIE MOORE!!!! binada KIZ BEBEK!!!” Shemar yazdı Instagram 25 Ocak. “24 Ocak’ta doğdum… 15:38’de…. 7,1 Pound… 20 inç…. 10 parmak ve 10 ayak parmağı… Şimdiden HAYATIMIN AŞKI!!”

Aktörün yeni doğan bebeğini yakınında tuttuğu bir fotoğrafın yer aldığı gönderi, yeni baba rolü hakkında tam olarak ne hissettiğine dair bir tat verdi. “Ben bir Kız Babayım!!! KUTSAL ST–T!!!” Shemar devam etti. “HAYALLER GERÇEK OLUYOR!”

52 yaşındaki, sadece baba olmakla ilgili bir mesaj kaleme almakla kalmadı, aynı zamanda merhum annesi için bir övgü paylaşarak kendi ebeveyni hakkında da düşündü. Marilyn Joan Wilson-Moore. “Büyükanne Marilyn cennette puf puf geçiyor, şarabını içiyor ve mutlu dansını yapıyor,” diye ekledi. “SENİ her gün SEVİYORUM ve ÖZLÜYORUM ANNE.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362732/shemar-moore-shares-first-photo-of-baby-with-girlfriend-jesiree-dizon?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir