She-Hulk Yıldızları Bu Çoklu Evren Geçişinin Gerçekleşmesini İstiyor


Marvel Sinematik Evreni iyi bir kamera hücresini sever.

Megan Sana Aygırıüzerinde kısa bir görünüm She-Hulk yanında twerk yapmak için uğradığı için şimdiden serinin en ikonik kamera hücrelerinden biri haline geldi. Tatyana MaslanyJennifer Walters (diğer adıyla She-Hulk). Ve şovun 15 Eylül bölümü bir şey vaat ettiyse, o da daha fazlası olduğudur. Charlie Cox hızlı kamera hücresinin ardından bu sezon Daredevil rolünü yeniden canlandırmaya hazırlanıyor. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok.

Hangi süper kahramanlara gelince Renee Elise Goldsberry ve Josh Segarra-Jennifer’ın İnsanüstü Hukuk Bölümü’nden iş arkadaşları Mallory Book ve Augustus “Pug” Pugliese rolünde oynayanlar, dizide görmek ister miydi? Oyuncuların umutlarını Marvel’ın en büyük yıldızlarından biri (veya daha fazlası) ile çoklu evren geçişine bağladıklarını söyleyelim.

Segarra, E’ye özel olarak “Çizgi romandaki Pug, Spider-Man tarafından kurtarıldı ve bu yüzden hayatını süper kahramanları korumaya adadı,” dedi. Haberler. “Yani merak ediyorum ne Tom [Holland]yapıyor. Meşgulse, sadece bir gün, bir gün sahneyi çekiyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347065/she-hulk-stars-want-to-see-this-multiverse-crossover-happen?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir