“Shazam!” Mama Rosa’nın ‘Güzel’ Yolculuğunun Devam Filmi Yıldızı (Özel) – Hollywood Life


Marta Milans


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AFF-ABD/Shutterstock

Mama Rosa’nın elleri var tam dolu içinde Shazam! Tanrıların Öfkesi. Sadık üvey anne, sadece küçük çocuklarıyla değil, onların süper kahraman meslektaşlarıyla da ilgileniyor. HollywoodYaşamı ile ÖZEL konuştu Marta Milans merakla beklenen devam filminde ne bekleyeceğiniz hakkında.

“Kesinlikle ilkinden çok daha fazla şey peşinde. Hikayede olup bitenlerin çok daha fazlasının döngüsünde, bu aynı zamanda çok komik çünkü çocukları hakkında bilmediği birçok şeyi öğreniyor,” dedi Marta. HollywoodLife. “Bu harika. Bu harika. Bu daha komik. Tek satırlığım olacak ki bu daha da komik çünkü Mama Rosa’nın komik olmaması gerekiyor.

Marta Milans
Marta Milans ‘Shazam’da! Tanrıların Öfkesi’nin prömiyeri. (AFF-ABD/Shutterstock)

Ayrıca Mama Rosa’nın “devam filminde en içten an” dediği şeyi ve aile, ev ve bulunan aile hakkında söylenen en güzel şeyleri yaşadığını da açıkladı. Mama Rosa onları ağlatan bir anda söyler. Onu tekrar oynayabildiğim ve o güzel sözleri söyleyebildiğim için şanslıyım. Gerçekten kutsanmış durumdayım.”

Mama Rosa, duygusal özüdür. Shazam! çocuklar Marta, çocuklar büyüdükçe bile “hepsinin eve, onun yanına geri döndüklerine” dikkat çekti. O, herkesi bir araya getiren bağdır.”

“İnsanların kendilerini her zamankinden daha izole hissettikleri bu çok karışık zamanlarda, çok karmaşık zamanlarda hissediyorum ve sosyal medyanın ve dünyanın mevcut durumunun insanları bir araya getirmenin tam tersi olduğunu düşünüyorum. İnsanları bir araya getiren, günümüzde toplumda çok ihtiyaç duyulan ve çocukların ve genç yetişkinlerin bir birlik duygusu hissetmeleri için çok gerekli olan bir karakteri oynayabilmek. Mama Rosa aracılığıyla filmlerde o kadar net bir şekilde gösteriliyor ki bu bana neşe veriyor çünkü şimdi her zamankinden daha fazla hissediyorum, ailenin önemini, birliğin önemini, bir araya gelmenin önemini, kendinizi nereye dayandıracağınızı ve değil. bir dünyada kaybolmuş hissetmek ve Shazam! bunu yapar.”

Rosa karakterinin Marta üzerinde “pek çok farklı şekilde” kalıcı bir etkisi oldu. Oyuncu anlattı HollywoodYaşamı, “Hayatımda bir şekilde anne olacağımı her zaman biliyordum, bu hala tartışmaya açık. Ben de bunun sürecindeyim. Ama şunu söyleyebilirim ki, hayatım boyunca hep çocuklara yöneldim ve sanırım bu rolü kısmen çocuklarla olan bağım nedeniyle aldım. Her zaman yaşadım, bu yüzden o karakterle çok şey ilişkilendirdim. Steroid kullanan bir Mama Rose olan annemden de ilham aldım.

Marta Milans
Rosa ve Victor rolünde Marta Milans ve Cooper Andrews. (Warner Bros.)

Marta kendi annesine “çocuklara fısıldayan” derdi ve çocuklar her zaman “ona doğru çekilir”. Aktris, “bunu yapabildiğim en iyi kapasiteyle taklit etmeye çalıştığını ve bence Mama Rosa bu filmde bunu yapıyor. Bununla gurur duyuyorum çünkü bence insanlar onun birçok çocuğun annesi olduğuna inanıyor. Biyolojik anne olmasa bile, sevgi dolu bir üvey anne. Bunu ilk filmde ekranda görüyorsunuz ve devam filminde de göreceğinizi düşünüyorum. Bu nedenle işimle gurur duyuyorum çünkü pek çok insanda yankı uyandırıyor ve bana ilham vermeye devam ediyor. Bence bu roller insanların kalbinde yankılanıyor ve sizde kalıyor. Bunu insanlara yaparsam, bu iyi yapılmış bir iştir.

İleriye bakarken, Marta “güzel hikayeler anlatmaya devam etmeye” kararlı. Kamera arkasına geçecek ve bu yaz İspanya’da ilk kısa filmini yönetecek. “İnsanların bağ kurabileceği ve her şeyden ilham alabileceği önemli hikayeler ve önemli karakterlerle insanlara ilham vermeye devam etmek istiyorum” dedi. HollywoodYaşamı. “Eğlence işi, bence sadece dünyayı eğlendirmekle ilgili değil, aynı zamanda sosyal etkisi olan karakterler yaratmaya biraz yürek katabiliriz. Bence bu önemli.” Shazam! Tanrıların Öfkesi 17 Mart’ta tüm sinemalarda vizyona girecek.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/shazam-sequel-mama-rosa-marta-milans-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir