Shaun White Kız Arkadaşı Nina Dobrev’i Komik Bir Şekilde Troller


Her ne pahasına olursa olsun, bu eğlenceli videonun üstesinden gelebileceğinizi biliyoruz.

Shaun Beyaz kız arkadaşına epik bir tepki verdi Nina Dobrev’14 Ağustos TikTok videosutepki verdiğini gören Degrassi: Yeni Nesil Mia Jones’un amigo takımı için denediği sahne. aptalca TikTok kendi başına, snowboardcu trolledi Vampir Günlükleri şap

Nina ile düet olan 13 Ekim videosu, Shaun’un pide sarma yerken onu izlemesiyle başlıyor. Bununla birlikte, Mia’nın tezahüratıyla birlikte, sandalyesini geri itmeyi ve en iyi tezahürat hareketlerini “Gidin Panterler!” Sözlerini patlatmayı içeren “Ayağa kalkın” demeye başlar.

Olimpiyat madalyası, Nina’nın gösteride yaptığı gibi bacaklarını tekmelediği için yetenekleri burada bitmiyor. Yeniden canlandırılmasından gurur duymak Degrassi’Yeni amigo üyesi Shaun kameraya gülümsüyor ve amigo kaptanı Manny Santos olarak başını sallıyor (Cassie Çelik) heyecanlı Mia’ya “Takıma hoş geldiniz” der.

Nina, orijinal videosunun başlığını “Panterler 4eva” koyarken, erkeği, “Ayağa kalkın! ​​Panterler için ellerinizi çırpın!!!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350580/shaun-white-hilariously-trolls-girlfriend-nina-dobrev-s-degrassi-scene?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir