Sharon Tate ile Ölümsüz Büyünün İçinde


Tate, beşi kendi başına ölümcül olabilecek 16 kez bıçaklandığında çiçek desenli kaşkorse ve uyumlu külot giyiyordu. Boynuna bir ip dolandı, yukarıdaki bir kirişe asıldı ve diğer ucu Sebring’in boynuna iki kez sarıldı. Atkins, ön kapıya Tate’in kanıyla “domuz” yazdı.

Gerçek adı Thomas John Kummer olan Sebring, bir zamanlar aktrise ait olan Easton Drive’da Benedict Canyon’daki başka bir evde yaşıyordu. jean harlow26 yaşında böbrek yetmezliği komplikasyonları nedeniyle ölen (komplo teorisi saç boyası zehirlenmesinden başarısız kürtaja kadar her şeyi buna atfediyor). Daha ürkütücü bir şekilde, Harlow’un kocası, yapımcı paul bernevlendikten iki ay sonra yatak odasında intihar etti.

Sebring’i tanıyanlar, Bugliosi’ye evi “çok uzak” itibarı nedeniyle satın aldığını söylediler. Los Angeles’ta Fairfax Bulvarı’nda bir salonu vardı ve Mayıs 1969’da San Francisco’da bir dükkan açmıştı; Yedi kez bıçaklandı ve bir kez vuruldu.

Folgers Coffee servetinin varisi olan Folger, 1968’de tanıştığı iki evli ve bir çocuk babası Frykowski ile New York’tan Los Angeles’a arabayla gelmiş, sosyeteye yeni çıkmış bir kız ve Radcliffe mezunuydu. Polanski’nin Polonyalı bir arkadaşıydı; babası yönetmenin ilk filmlerinden birini finanse etmişti ve Voytek kısa filminde bir hırsızı oynadı. memeliler. Gelişmekte olan Sebring International’a yatırım yapan Folger, Tate ve Sebring ile bu şekilde tanıştı. O ve Frykowski’nin 10050 Cielo Drive’a taşınmasından önceki güne kadar LA İlçe Refah Departmanında gönüllü bir sosyal hizmet görevlisiydi.

Çalışması sırasında gördüğü tüm ıstıraplardan bunalıp hayal kırıklığına uğramış ve Frykowski ile çok sayıda uyuşturucu kullanmış, görünüşe göre hafta içi her gün öğleden sonra gördüğü psikiyatristine 8 Ağustos Cuma günü düşündüğünü söylemiş. erkek arkadaşından ayrılmak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1029717/inside-the-undying-fascination-with-sharon-tate:-destined-for-stardom-doomed-to-be-a-legend?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir