Sharon Stone’un Bikini Selfie’si: Fotoğraf – Hollywood Life


Sharon Stone'un Bikini Selfie'si: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Sharon Stone başka bir cızırtılı bikini fotoğrafıyla ‘gram’a geri döndü. 64 yaşındaki kadın, 27 Ağustos Cumartesi günü evinde aynanın önünde poz verirken bikinili seksi bir selfie çekti. Temel içgüdü icon turkuaz, kırmızı, siyah ve beyaz ile kabile esintili bir baskıya sahip iki parça ipte inanılmaz görünüyordu. Sharon her zamankinden daha formda görünürken, oyuncu başlığında yaz sona erdiğinde “her zaman” gibi göründüğünü belirtti.

“Yazlar bittiğinde neden hep forma giriyorum?” Altyazıda 3,3 milyon takipçisine omuz silkme ve şok emojisi ekleyerek espri yaptı. PA’lı Meadville, sol elinde bir çift güneş gözlüğü ve sağda iPhone’unu tutarken, arka planda püsküllü gri bir kanepe ve eklektik bir dekor gördü. Geç kaldığının çerçeveli bir fotoğrafı varmış gibi görünüyordu. Marilyn Monroe duvarında, sehpasında bir dizi mum ve dini heykelle birlikte. Sarışın ayrıca daha önce bol bol bikini fotoğrafı çektiği arka bahçesindeki havuzuna gitmeden önce küstah kısa saçlarını ve nötr makyajını da fotoğrafladı.

Paylaşıma doyamayan Sharon’ın arkadaşları ve takipçileri, yorumları alarak ona haber verdi! “Muhteşem olmak için asla geç değildir” carson kressley yazdı. “Bayan, her zaman öldürmek için formdasınız” manken Paulina Porizkova eklenirken Billy Eichner sadece alev emojileriyle “Vay canına” yazdı. Sam Smith ayrıca tatlı bir şekilde beş kalp emojisi bırakarak harekete geçti.

Sadece birkaç gün önce, Sharon Instagram’da başka bir mayoyla çıktı – bu sefer dalgalı siyah bir tek parça. O ve bazı arkadaşları evinde bilardo oynadılar ve çok eğlenmiş gibi görünüyorlardı. “Pazar günü funda,” Sharon, servisinin bir fotoğrafının başlığında ilan etti. Diğerleri yakındaki gölgeli bir alanda kokteyllerin tadını çıkarırken arkasından bir barbekünün gittiği görülüyordu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/28/sharon-stone-bikini-selfie-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir