Sharon Stone, Kim Kardasian’ın ‘AHS’ Kadrosuna Tepki Verdi – Hollywood Life


Sharon Stone ve Kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Sharon Stone’un sonra çoğunluğa atlıyor Patti LuPonekeskin sözler bitti kim Kardashian‘in yeni rolü Amerikan korku hikayesi. yorum dizisinde Hollywood’a Erişim‘ın Instagram’ı postalamak Broadway aktrisinin konuyla ilgili söylentisi hakkında, Sharon kendi sert eleştirisini yaptı. “Şey… bilirsiniz… oyunculuk 🎭. Beyin ameliyatı olmayabilir ama sanatımıza değer veriyoruz. Çalıştık, acı çektik, bunun için acı çekiyoruz. On bin saat; bu bir şey, ”diye yazdı.

Sharon Stone ve Kim Kardashian
Rob Latour/Shutterstock

Son derece açık sözlü olmasıyla tanınan Patti, daha önce realite TV yıldızını iddialı yeni oyunculuk projesi için eleştirmişti. tarafından sorulduğunda Andy Cohen sevilen korku dizisinin 12. sezonu için oyuncu seçimi kararını “lanetle” verirse, zar zor gizlenmiş bir küçümseme ile tepki verdi. “Evet, biliyorum,” diye homurdandı. Patti daha sonra 23 Nisan Pazar günü Kim’in rolü “… oyunculardan” aldığını iddia etti. Ne Olduğunu Canlı İzle dış görünüş. “Özür dilerim, özür dilerim, Kim. Biliyor musun, hayatınla ne yapıyorsun? Sahneye çıkmayın Bayan Worthington.” john leguizamoRöportaj sırasında Patti’nin yanında oturan , yanıt olarak, “Ne derse, duyguyu ikiye katlıyorum!”

Patti’nin sözleri, “Kızınızı sahneye koymayın Bayan Worthington / Kızınızı sahneye koymayın / Meslek aşırı kalabalık.”

AHS ortak yaratıcı ryan murphy Bununla birlikte, SKIMS kurucusunu seçmek konusunda böyle bir endişesi yok ve popüler FX serisine olağanüstü bir şey getireceğinden emin. “Kim, dünyanın en büyük ve en parlak televizyon yıldızları arasında yer alıyor ve biz de onu Dünya’da ağırlamaktan büyük heyecan duyuyoruz. AHS aile” dedi Hollywood Muhabiri 10 Nisan açıklamasında. “Emma [Roberts] ve kültürdeki bu gerçek güçle işbirliği yapmaktan heyecan duyuyorum. Halley Feiffer özellikle Kim için eğlenceli, şık ve nihayetinde ürkütücü bir rol yazdı ve bu sezon iddialı ve şimdiye kadar yaptığımız hiçbir şeye benzemiyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/26/sharon-stone-reacts-kim-kardasian-ahs-casting/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir