Sharon Stone, Kardeş Patrick’in Ölümüne Fotoğraflar ve Açıklamayla Tepki Verdi – Hollywood Life


Sharon Stone


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

Sharon Stone kardeşi hakkındaki sessizliğini bozdu patrick13 Şubat’ta ölümünün ortaya çıkmasından sadece birkaç saat sonra öldü. Temel içgüdü 64 yaşındaki oyuncu, 12 Şubat’ta 57 yaşında hayatını kaybeden ağabeyinin iki fotoğrafını Instagram’da paylaştı ve küçük kardeşini sevgiyle andı. yazı“Kardeşim Patrick Joseph Stone RIP” ve ardından beyaz bir güvercin emojisi.

Patrick’in ölümüne, adli tıp ofisi tarafından kalp hastalığına bağlı kalp durması kararı verildi. TMZ trajedi hakkında. TMZ‘ın makalesi, Patrick’in Pazar günü Super Bowl sabahı Pennsylvania’da vefat ettiğini iddia ediyor. Patrick’in karısı, Tasha Taşı, eşinin ölümünü sosyal medyadan doğruladığı bildirildi. Tasha, ifadesinde şöyle yazdı: TMZ“MKalbim göğsümden sökülmüş gibi geliyor. Patrick bizim tatlı River’ımızla birlikte olmaya gitti… Başka ne diyebilirim bilmiyorum, o benim dünyamdı. Kocam yanımda olmadan hayatın nasıl görüneceğinden emin değilim ve dürüst olmak gerekirse istemiyorum ama elbette yapacağım. Umarım her zaman yanımda kalıp Hunter, Kaylee ve bana göz kulak olursun.

Sharon Stone
Sharon Stone (Fotoğraf: John Salangsang/Shutterstock)

Tasha’dan bahsedildi Nehir kendisi ve Patrick’in 11 aylık oğlu ve Sharon’ın yeğeni kimdi. River, Ağustos 2021’de organ yetmezliğinden trajik bir şekilde öldü. O sırada Sharon, yeğeninin ve vaftiz oğlunun yasını video montajı Instagram’da paylaştığı 11 aylık kliplerden. Sharon, alt yazıya River’ın adını, doğum gününü ve öldüğü günü (30.08.2021) yazdı.

Sharon’ın son birkaç yılda katlandığı kayıplar trajik. Haziran 2020’de, kumarhane aktrisin eski erkek arkadaşı Steve Bing da 55 yaşında intihar ederek öldü. “Bu gerçekten zor. Bununla gerçekten zor zamanlar geçirdim, ”dedi Sharon bir röportajda Ekstra o zaman. “Her zaman iyi kararlar verdiğini düşünmediğim karmaşık bir insan… Bu zor bir karar.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/sharon-stone-reacts-brother-patrick-death-statement/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir