Sharon Stone Düşükleri Ortaya Çıkardı ve Peta Murgatroyd’u Destekledi – Hollywood Life


Sharon Stone


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Johnny Dalla Libera/Shutterstock

Sharon Stone bir Instagram yorumunda ham ve gerçek oldu insanların sayfa. Dergi, röportajlarından bir alıntı paylaştı. Peta Murgatroyd, burada üç düşük ve tüp bebek yolculuğu hakkında açıldı ve Sharon durumla nasıl çok iyi ilişki kurabileceği hakkında yorum yaptı. “Kadınlar olarak bu kaybın derinliğini tartışacak bir forumumuz yok” diye yazdı. “Düşük yaparak dokuz çocuğumu kaybettim. Fiziksel ya da duygusal olarak küçük bir şey değil, yine de bir tür başarısızlık duygusuyla yalnız ve gizlice katlanabileceğimiz bir şey olduğunu hissetmemiz sağlanıyor. Çok ihtiyaç duyduğumuz şefkat, empati ve şifayı almak yerine.”

Sharon Stone Düşükleri Ortaya Çıkardı ve Peta Murgatroyd'u Destekledi – Hollywood Life

Sharon geçmişte doğurganlık mücadeleleri hakkında açılmış olmasına rağmen, sahip olduğu kalp kırıcı düşük sayısını asla belirtmedi. Sharon’ın biyolojik çocuk sahibi olmasını engelleyen bir otoimmün hastalığı ve endometriozisi var. Bir oğul evlat edindiRoan2000 yılında o zamanki kocasıyla, Phil Bronstein. Boşanmadan sonra, Sharon kendi başına iki oğlu daha evlat edindi: lord 2005 yılında ve Quinn 2006 yılında.

Instagram yorumunda, “Erkek ideolojisinin korumasına bırakılan kadın sağlığı ve zindeliği, en iyi ihtimalle gevşek, aslında cahil ve çabada şiddetle baskıcı hale geldi” sonucuna vardı. Sharon, savunmasızlığı nedeniyle tonlarca destek aldı ve yalnızca yorumuna 500’den fazla beğeni aldı.

Sharon Stone
Kırmızı şapkalı Sharon Stone. (Johnny Dalla Libera/Shutterstock)

insanların Peta özellikli özellik Yıldızlarla Dans alum, kocası düşük yaptığı için açılıyor, Maksim Çemerkovski, bu yılın başlarında Rusya’ya karşı savaşın ortasında Ukrayna’daydı. Hamile kaldıktan sonra Peta, COVID’ye yakalandı ve virüsle savaşırken hamileliğini sürdüremedi. Peta, “Sağlık ve zindelik konusunda kendisiyle gurur duyan biriyim” dedi. “Her gün egzersiz yapıyorum. Ama fark ettiğim gibi, bu üreme sistemiyle el ele gitmiyor.”

Üç yürek burkan kayıptan sonra, beş yaşındaki bir oğlunun ebeveyni olan Peta ve Maks, artık hamileliği sona erdirmek umuduyla IVF’ye dönecek. Peta gelecek hakkında iyimser. “Heyecanlandım. Çok daha mutlu bir yerdeyim,” diye fışkırdı. “Bunun işe yarayacağını parmakla gösteriyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/24/sharon-stone-miscarriages-peta-murgatroyd-message/

Yorum yapın

SMM Panel