Sharon Osbourne’un Kızı Kelly’ye İlk Bebek Üzerine Tavsiyeleri – Hollywood Life


Kelly Osbourne


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

İlk kez anne olacak bir anne, daha önce çocuk yetiştirmiş olan yakınlarından birinden küçük bir tavsiye alabilir. durum böyle Kelly OsbourneKısa süre önce ilk çocuğunu beklediğini ve kendi annesinden bazı ipuçları aldığını açıklayan, Sharon Osbourne. 37 yaşındaki TV kişiliğine yakın bir kaynak ÖZEL söyledi HollywoodYaşam Sharon, kızının yeni rolü üstlenmeye hazır olduğundan “emin oluyor”.

Kelly Osbourne
Kelly Osbourne, ilk çocuğunun gelişiyle ilgili olarak annesi Sharon Osbourne’dan tavsiye alıyor. (MediaPunch/Shutterstock)

Kaynak, “Kelly, kızının anne olmaya hazır olduğundan emin olan Sharon’dan bir sürü anne tavsiyesi alıyor” dedi. “Nasıl yemek yeneceği, nasıl uyuyacağı, ne giyeceği, nasıl egzersiz yapacağı, ne yapması ve ne yapmaması gerektiği ve çok daha fazlası hakkında ipuçları veriyor.” İçeriden biri, Kelly’nin tavsiyenin “bir aşk yerinden geldiğini” bildiğini ve Sharon’ın Kelly’nin kendisinin diyebileceği bir bebeğe sahip olmasını istediğini, çünkü Kelly’nin erkek kardeşi için “harika bir teyze” olduğunu söylemeye devam etti. Jack Osbourne’un üç çocuk.

Ve hem Kelly hem de Sharon yakın zamanda Ozzy Osbourne’dan Covid’i kaptıktan sonra, büyük bebek haberi sağlık mücadelelerine hoş bir ara verdi. İçeriden biri, “Geçen yıl Kelly ve ailesi için kolay geçmedi, ancak yolda olan bebek onlara dört gözle bekleyecekleri bir şey verdi ve kalplerine neşe getirdi” dedi. “Bebeği yolda daha iyi bir zamanda gelemezdi ve bu onları birbirine çok daha yakınlaştırdı.”

12 Mayıs Perşembe günü Kelly, Instagram hesabından bebek haberini duyurdu, sonogramının yakın plan bir fotoğrafını ve havuz kenarındaki sonograma hayran kaldığı bir başka fotoğrafını paylaştı. Kelly, enstantanelerin yanına, “Son birkaç aydır çok sessiz olduğumu biliyorum, bu yüzden nedenini hepinizle paylaşacağımı düşündüm” dedi. “Anne olacağımı duyurmak için çok heyecanlıyım. Mutlu olduğumu söylemek pek kesmiyor. Ben çok mutluyum.”

Kelly’nin kendisinin mi hamile olduğu yoksa bebeği taşıyıcı anne aracılığıyla mı beklediği belli değil. Bununla birlikte, sonogramın adı en üstte listelenmiştir. Bebeğin babalığı da şu anda bilinmiyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/sharon-osbourne-advice-daughter-kelly-baby-details/

Yorum yapın