Sharon Osbourne ve Melissa Rivers, Kelly Osbourne’un Hamileliğine Tepki Verdi


Yeni bir Osbourne os-doğmak üzere!

Kelly Osbourne 12 Mayıs’ta ilk bebeğini beklediğini açıkladı Instagram gönderisi. Gönderide, bebeğin sonogramının yanında büzülmüş dudaklarla poz verdi.

“Son birkaç aydır çok sessiz olduğumu biliyorum, bu yüzden nedenini hepinizle paylaşacağımı düşündüm” diye yazdı. “Anne olacağımı duyurmak için sabırsızlanıyorum. Mutlu olduğumu söylemek pek kesmiyor. Kendimden geçmiş durumdayım!”

Kelly’nin ünlü ailesi, yorumlarda onu tebrik etmek için acele etti. gerçeklik yıldızı Kimora Lee Simmons “Tebrikler anne olmak!” yazdı. komedyen iken Ross Matthews “YAAYAYAYAYAY!!!!!! Haber geldi! En iyi anne olacaksın!!! Çok mutlusun!!!! Bebeğinle tanışmak için sabırsızlanıyorum!!!”

Kelly’nin annesi, Sharon Osbourne, kendi postunu yaptı büyük haberi anmak için, 37 yaşındaki Kelly’nin fotoğrafını ve sonogramını yeniden yayınlayarak, “Benim [heart emoji] daha dolu olamazdı!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330788/sharon-osbourne-and-melissa-rivers-share-sweet-reactions-to-kelly-osbourne-s-pregnancy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın