Sharon Osbourne COVID-19 ile Savaşırken Yatakta IV İle Göründü: Fotoğraf – Hollywood Life


Sharon Osbourne


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock

Sharon Osbourne ne yazık ki COVID-19’a yakalandı, ama o iyileşmek üzere! 69 yaşındaki televizyoncu paylaştı kendine bir bakış Çarşamba günü yatak odasında, IV ile teşhisten iyileşiyor. İki kızgın yüzle çevrili olan gönderiye, hastalığa yakalanmaktan duyduğu hoşnutsuzluğu ifade ederek basitçe “Covid” yazdı.

Şans eseri, Sharon’ın etrafı da yatakta ona katılarak iyileşmesine yardımcı olan tüylü arkadaşlarıyla çevriliydi. Kameraya bir barış işareti yaparak hayranlarının hasta olduğunu bilmelerini sağladı, ancak hastalıktan kurtulurken iyi durumda.

Sharon’ın COVID’den iyileştiğine sevindik, çünkü yakın zamanda başka bir talihsiz olay yaşandı: başarısız bir yüz germe. 23 Nisan’da bir röportaj sırasında Pazar Zamanları, eski talk-show sunucusu, yanlış uygulanan prosedür için plastik cerrahına açıkça kızgındı ve onu düzeltmek için hızlı olduğunu itiraf etti.

Sharon, Ekim 2021’de geçirdiği yüz gerdirmenin sonuçlarına dönüp baktığında kendini klasik bir canavara benzetiyordu. “Ekim ayında tam bir makyaj yaptırdım ve sardıkları o muhteşem mumyalardan birine benziyordum. [with bandages]”dedi röportajda, Günlük posta.

Sonuçtan şok olmanın dışında Sharon, sonuçları görür görmez cerrahına gittiğini söyledi. “Sana söylüyorum, korkunçtu. [To the surgeon] Ben, ‘Şaka yapıyor olmalısın. Bir gözü diğerinden farklıydı. Çok kral Cyclops’a benziyordum. Ben, ‘Tek ihtiyacım olan bir kambur’ gibiyim” dedi.

Sharon Osbourne
Sharon Osbourne (Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock).

Yüz gerdirmenin sonuçlarından memnun olmayan tek kişi Sharon değildi. kocası olduğunu söyledi Ozzy Osbourne, 73, ona rötuş yaptırırken de gemideydi. “Ne kadara mal olduğu umrumda değil, yeniden yaptıracağız” dedi. Mart 2022’de bir Akademi Ödülleri izleme partisi için kırmızı halıda çarpıcı göründüğü için ameliyattan bu yana Sharon düzeltmiş görünüyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/sharon-osbourne-in-bed-covid-photo/

Yorum yapın