Sharna Burgess Yeni Videoda Baby Son Zane’den Bir Anlık Görüntüyü Gösteriyor – Hollywood Life


Brian Austin Green, Sharna Burgess


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Sharna Burgess37 yaşında, yeni anneliğin sevincini yaşıyor. bu Yıldızlarla Dans pro, kendisinin ve yepyeni erkek bebeğinin kliplerini paylaşmak için Instagram hikayesine gitti, Zane Walker Yeşilerkek arkadaşıyla paylaştığı kişi Brian Austin Yeşil48. İçinde kliplerden biri, nazikçe göğsüne sokulurken, yeni doğan bebekle birlikte yatakta yatıyordu. Saçlarını topuz yapmıştı ve makyajsız bir yüzle kameraya gülümsedi.

Başka bir klip, 28 Haziran’da karşıladığı sevinç demeti ile benzer bir pozisyonda olan anneyi gösterdi, ancak bu sefer saçları döküldü. Beyaz, siyah ve açık mavi desenli bir şapka ve ona uygun bir kıyafet giyerken başını hafifçe ovuşturdu ve bir battaniyenin altında onunla birlikte sıcak kaldı. Videoya tatlı bir şekilde “Kalbimin bir parçası sadece senin için var” dedi.

Brian Austin Green, Sharna Burgess
Brian Austin Green ve Sharna Burgess hamileyken bir gezi sırasında. (MEGA)

Sharna’nın son iki videosu, Brian’la birlikte Zane’in doğumunu, aşağıda görülebilen, Brian’ın parmağına benzer bir şeyi tutan küçük elinin siyah beyaz bir fotoğrafı ve sevgi dolu bir mesajla duyurmasından sonra geldi. “Zane Walker Green 28.06.2022 12:12’de Kalbim artık sonsuza kadar bedenimin dışında. 🤍” yazdı.

Sharna ve Brian, ilk çocuklarını Şubat ayında birlikte beklediklerini ilk kez açıkladılar. Aktör, mutlu haber sırasında dansçının karnını tutup sevgiyle gözlerine bakarken muhabbet kuşları mutlu bir şekilde fotoğraf çektirdiler. İlk çıkmaya başladıklarından neredeyse bir buçuk yıl sonra geldi.

Zane, Sharna’nın ilk çocuğu ama Brian’ın diğer dört çocuğuna katılıyor. Onlar içerir Yolculuk Nehri5, Bodhi Fidye8 ve 9 yaşında Nuh Shannoneski eşiyle paylaştığı megan tilkihem de 20 yaşındaki Kassiuseski sevgilisiyle paylaştığı kişi Vanessa Marcil.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/02/sharna-burgess-baby-son-zane-resting-video-brian-austin-green/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir