Sharna Burgess, “Süper Karanlık” Müdahaleci Anne Düşünceleri Hakkında Bir Mesaj Yazıyor


Sharna Burgess annelik konusunda samimi olmaya başlıyor.

10 Aralık’ta Instagram video, Yıldızlarla Dans Pro, oğlunu karşıladığından beri geliştirdiği bazı korkulara filtresiz bir bakış attı, zanepartner ile Brian Austin Yeşil bu senenin başlarında. Klipte, Sharna 5 aylık bebeği sundurma merdivenlerinden aşağı taşıyor. Cardi B ses “Bu nedir?” çalıyor ve onu olduğu yerde durduruyor.

“Müdahaleci anne düşünceleri….,” yazısını yazdı. “Bu gerçek bir şey. Dürüst olmak gerekirse ilk başta beynimde bir sorun olduğunu düşündüm. Her şeyin ters gidebileceğine dair bu süper karanlık düşünceler.”

Sharna’nın açıkladığı gibi, düşünceler genellikle “Benim veya hayatın tüm yolları kazara bebeğime zarar verebilir” etrafında dönüyor.

37 yaşındaki, “Merdivenlerden düşme, onu tutma, hastalık, trafik kazası” diye devam etti. “Liste uzun ama paylaşmayacağım. Biliyorsanız bilirsiniz.”

Ancak Sharna, son birkaç aydır bu korkuların sızdığını hissetmesine rağmen, artık “onları evcilleştirmeyi ve anlamayı öğrendiğini” belirtti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358097/sharna-burgess-pens-message-about-%22super-dark%22-intrusive-mom-thoughts?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir