Sharna Burgess Oğlunun Uzun Saçını ve Pembe Saç Kravatını Savunuyor – Hollywood Life


Sharna Burgess Oğlunun Uzun Saçını ve Pembe Saç Kravatını Savunuyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AFF-ABD/Shutterstock

Sharna Burgess troller 1 yaşındaki oğlunun saç stilini eleştirdikten sonra onun koruyucu bir anne ayı olduğunu kanıtladı. bu Yıldızlarla Dans minik tot paylaşan profesyonel zane erkek arkadaşla Brian Austin Yeşilona götürdü Instagram Hikayeleri Perşembe günü, Zane’in bir iple yerinde tutulan uzun bukleleri salladığı gerçeğine dayanamayan nefret edenlere alkışlamak için, soluk soluğa, pembe. Sharna, “DM’lerimde bunu yaptığım için bana çok tutkulu bir şekilde kızan bazı insanlar oldu” diye yazdı. ABD Haftalık. “Bu çok aptalca!”

Sharna Burgess Oğlunun Uzun Saçını ve Pembe Saç Kravatını Savunuyor – Hollywood Life
Sharna Burgess, 1 yaşındaki oğlunun saç stilini eleştiren trollere alkışlarla karşılık verdi. (AFF-ABD/Shutterstock)

“Bu sabah saç tokasının pembe olduğu konusunda biri yorum yaptı,” diye devam etti. “Bütün bu ‘pembe kızlar içindir’ ifadesini anlamıyorum ve pembe bir saç tokası takıyorum [doesn’t] herhangi bir şeyi sembolize eder. Bütün bu ‘uzun saç kadınsı ya da kızlar için’ anlamıyorum. Yani, üzgünüm, gördün mü? Jason Momoa? Çoğunluğu kadınların ve muhtemelen erkeklerin büyük çoğunluğunun olduğu tüm erkeklerin bir gönderisini yapmam gerekiyor. çekici bul ve birçoğunun uzun saçları var.

Trolleme, Sharna’nın Perşembe günü masum bir şekilde hayranlarının sorularını çevrimiçi olarak yanıtlamaya karar vermesiyle geldi. Hoşnutsuz bir takipçi, Sharna ve Brian’ın “Zane’in saçlarının kardeşleri gibi uzamasına izin vermeyi” planlayıp planlamadıklarını sordu. Brian da oğlunu paylaşıyor Kassius21, eski ile Vanessa Marcil ve oğulları Nuh10, Bodhi9 ve Seyahat6, eski karısıyla Megan Tilki. Hem Brian hem de Megan, geçen ay nefret edenlere karşılık vermek zorunda kaldıklarından, oğullarının cinsiyet ifadelerini benimseme konusunda açık sözlü oldular.

Çevrimiçi nefret, Brian’ın eski karısının eski komşusunun iddialarını geri çekmesinin ardından geldi. Robby Starbucks ki Transformatörler yıldız, üç oğlunu “kızlar” için kıyafet giymeye “zorladı”. Cumhuriyetçi aday, Megan ve oğullarının bir fotoğrafıyla birlikte, “Bunlar Megan Fox’un oğulları. Aynı güvenlikli sitede yaşıyorduk ve çocuklarımız parkta oynuyordu. 2 tanesinin dadıları onları teselli etmeye çalışırken anneleri tarafından kız çocuğu kıyafetleri giymeye zorlandıklarını söyleyerek tam bir çöküntü yaşadıklarını gördüm. Bu saf çocuk istismarı. Onlar için dua et.”

Brian, “Tamamen düzmece bir hikaye,” dedi. TMZ 10 Haziran’da. “Dünyalarında böyle bir hikayenin doğru olup olmadığını gerçekten doğrulayabilecek çok az insan var ve size kesinlikle doğru olmadığını söyleyebilirim.”

Bu arada, Zane’in trollenmesi, Sharna ve Brian’ı ona küçük bir kardeş vermeye çalışmaktan alıkoymadı! sırasında Instagram Hikayesi Soru-Cevap 29 Mart’ta bir hayran, Sharna’ya kendisinin ve Brian’ın “evlilik” ve “daha fazla bebek” hakkında konuşup konuşmadıklarını sordu ve o da gülen bir yüzle “Sık sık bunun hakkında konuşuyoruz” yanıtını verdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/sharna-burgess-defends-son-long-hair/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir