Sharna Burgess Megan Fox’un Yeni Bebek Zane ile Buluşmasını Detaylandırıyor – Hollywood Life


Sharna Burgess ve Brian Austin Green


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Regas / SplashNews.com

Onlar mutlu, harmanlanmış bir aile! Sharna Burgess37, yeni bebek aşkını paylaştı Brian Austin Yeşileski karısı megan tilki36 ve ayrıntıları paylaştı Bize Haftalık yeni bir röportajda. Dans uzmanı, 27 Temmuz’da bir röportajda outlet’e “İçeri girdi ve biraz Zane’e sarılma zamanı aldı” dedi. “Bu harika ve gerçekten görmek harikaydı.” Ayrıca Megan’ın yeni neşe demeti olarak adlandırdığını da anlattı. Zane “süper sevimli ve çok soğuk bir bebek.”

Brian Austin Green ve Sharna Burgess
Brian Austin Green ve Sharna Burgess (Tim Regas / SplashNews.com)

bu Yıldızlarla Dans güzellik, bu ifadenin ne kadar doğru olduğu konusunda fışkırdı. “Bu kadar soğukkanlı olması inanılmaz,” dedi. “Ağlamıyor. Henüz gözyaşı dökmedik. O, sosyal bir kelebek gibi.” Başkalarıyla da böyle olduğunu ekledi. “O, ‘Oh, şimdi beni tutacak mısın? Serin. Endişelenme.’ Ve herhangi birinin kollarına giriyor ve rahatlıyor” dedi. Bize Haftalık. “Gerçekten harika oldu.”

Brian ve Megan, oğullarının eş-ebeveynleridir. Nuh9, Bodhi8 ve Seyahat5. Brian aynı zamanda Kassius20, kiminle birlikte olduğu Vanessa Marcil. bu Beverly Tepeleri, 90210 şap ve Transformatörler Stunner 2004’te evlendi ve 2020’de boşandıktan sonra Şubat’ta boşandı. Megan o zamandan beri (oldukça tutkulu bir şekilde) rapçi ile ilgileniyor. Colson BakerDİĞER ADIYLA Makineli Tüfek Kellyve tartışmalı ikili şimdi nişanlandı.

Sharna, karma bir ailenin dinamiklerinin Brian’ın büyük erkek çocuklarını en azından aşama aşama aşamadığını ortaya çıkardı. “Ona kafayı takmış durumdalar,” dedi yeni küçük erkek kardeşlerine duydukları aşktan. “Her sabah geliyorlar, gizlice içeri giriyorlar, bebek Zane’i görüp göremeyeceklerini görmek için parmak uçlarında yürüyorlar. Ona sevgi ve öpücük vermeyi severler. Onu çok seviyorlar. Onun şimdiye kadarki en şirin şey olduğunu düşünüyorlar.”

Brian Austin Yeşil ve Megan Fox
Brian Austin Green ve eski eşi Megan Fox. (Rob Latour/Shutterstock)

Çifte yakın bir kaynak, Haziran ayında HollywoodLife’a ÖZEL OLARAK, güzel partneriyle beşinci bir erkek çocuğu olacağı için “heyecanlandığını” söyledi. İçeriden biri bize şunları söyledi: “Brian, Sharna’nın çok büyük bir kalbe sahip olduğunu ve çok besleyici, sevecen ve onun hakkında çok sakin bir yapıya sahip olduğunu düşünüyor, bu da onun en harika anne olmasına çok iyi dönüşecek” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/27/sharna-burgess-details-megan-fox-meeting-baby-zane/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir