Sharna Burgess, “Duygusal Kaya Dipinden” 5 Yıllık Yolculuğuna Yansıyor


Brian Austin Green, Sharna Burgess ile 5. Bebek Bekliyor

Sharna Burgess 37. yaş gününü yansıma hediyesi ile kutluyor.

bu Yıldızlarla Dans profesyonel aldı Instagram 21 Haziran’da onun özel gününü onurlandırmak ve aynı zamanda hayatının son beş yılına bakmak için.

“Duygusal bir dipten, kendimi görme ve tanıma yolculuğuma başlamaya, kendimi sevmeye ve ne istediğimi ve neye ihtiyacım olduğunu bilmeye kadar,” diye başladı. “Bugüne kadar… hayalini kurduğum her şeye ve daha fazlasına sahip olmak.”

İlk çocuğunu bekleyen Sharna Brian Austin Yeşilbugünü düşünerek yazısını şöyle sürdürdü: “Hayat, yaşadığım bu hayat, kiminle ve içimde büyüyen hayat hep orada beni bekliyordu, buna hazır olmamı bekliyordu.”

Anne adayı okuyucuları “hayatın ilahi zamanlamasına” güvenmeye teşvik ederek, “Her şey olması gerektiği gibi oluyor” diye ekledi.

Sharna, yıllar boyunca “iyi kötü ve çirkin” deneyimlerini yaşarken, “bu gezegende geçirdiğim 37 yılla ilgili hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini” belirtti.

“İhtiyacım olan her şeye sahibim ama yine de gelecek çok şey olduğunu biliyorum” diye yazdı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335333/pregnant-sharna-burgess-reflects-on-her-5-year-journey-from-emotional-rock-bottom-?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel