Sharna Burgess Doğum Yapıyor, Bebeğini Brian Austin Green ile Karşılıyor


Brian Austin Green, Sharna Burgess ile 5. Bebek Bekliyor

9021-Bebeğim!

dört ay sonra Sharna Burgess ve Brian Austin Yeşil Birlikte ilk çocuklarını beklediklerini açıklayan çift, 28 Haziran’da bir erkek bebek dünyaya getirdi.

Brian tweetlendi 30 Haziran’da, oğullarının minik elinin bir fotoğrafıyla birlikte, “Zane Walker Yeşil 6/28’de 12:12’de doğdu.”

Sharna paylaştı aynı resim “Kalbim artık sonsuza dek vücudumun dışında” başlığıyla.

Çiftin yeni üyesi Sharna için ilk, Brian için beşinci oldu. bu 90210 yıldız aynı zamanda oğulların babasıdır Seyahat5, Bodhi8 ve Nuh9 (annesi eski karısı olan megan tilki) ve 20 yaşında Kassius (kimin annesi Vanessa Marcil.)

Brian ve Sharna, insanların radarlarına ilk kez Hawaii’de (çiftin bu yılın başlarında doğum çekimleri için seçtikleri yerle aynı yer) bir tatil sırasında öpüşürken fotoğraflandıklarında çıktılar. Bir ay sonra, aktör onu görmeye başladığını doğruladı. Yıldızlarla Dans pro, onu “süper tatlı ve sevecen, tutkulu ve etrafta olması eğlenceli” olarak nitelendiriyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331812/sharna-burgess-gives-birth-welcomes-first-baby-with-brian-austin-green?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir