Sharna Burgess Brian Austin Green ile Erkek Bebek Doğurdu: Fotoğraf – Hollywood Life


sharna burgess, brian austin green


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Splashnews

Sharna Burgess, 37 ve Brian Austin Yeşil, 49, balo salonu dansçısının 28 Haziran Salı günü erkek bebeklerini dünyaya getirdiğini duyurdu. Küçük olan çiftin ilk çocukları. Sharna ilk kez anne olurken, çocuk Beverly Hills 90210 yıldızın beşinci çocuğu!

“Zane Walker Green 28.06.2022, 12:12’de”, Brian’ın erkek bebeğin parmaklarını tutarken çekilmiş tatlı bir siyah-beyaz Instagram fotoğrafını paylaştı. Yeni anne, “Kalbim artık sonsuza dek vücudumun dışında” diye ekledi. Brian da aynı gönderiyi iki kalple paylaştı.

Sharna Burgess Brian Austin Green ile Erkek Bebek Doğurdu: Fotoğraf – Hollywood Life
Brian ve Sharna Ekim 2020’den beri çıkıyorlar. (Splashnews)

Çift, yaklaşık iki yıllık birlikteliğin ardından ilk olarak 4 Şubat’ta çocuğu beklediklerini açıklamıştı. Sharna’nın hamileliğini, Brian’ın Hawaii’de tatil yaparken kız arkadaşının bebek yumruğunu kucakladığı tatlı annelik fotoğraflarıyla duyurdular. Çift, duyurudan kısa bir süre sonra bir erkek çocuk beklediklerini de açıkladı. “İnanılmaz iyi dilekleri için herkese teşekkür etmek istiyoruz. 4 Temmuz’da veya civarında bir erkek çocuğu ağırlamaktan gerçekten heyecan duyuyoruz, ”diye yazdı Sharna’ya tatlı bir mesaj paylaşmadan önce. “Bebeğimizi/bebeğimizi tuttuğunu görmek için sabırsızlanıyorum.”

Duyuru yapıldıktan kısa bir süre sonra, Sharna’ya yakın bir kaynak şunları söyledi: HollywoodYaşam sadece dansçının anne olmaktan heyecan duyması ve Brian’ın diğer çocukları için ne kadar harika bir baba olduğunu görmek onu daha da heyecanlandırdı. Çocuklara kesinlikle bayılıyor ve Brian’ın onlarla birlikte ne kadar harika bir baba olduğunu görmeyi çok seviyor. Kendisini bu kadar şanslı hissetmesinin nedenlerinden biri de bu, çünkü onun çocukları için ne kadar harika bir rol model olacağını biliyor” dedi. Brian o kadar heyecanlı ki, hayatının geri kalanında aşkı bulduğuna ikna oldu ve çocuklarıyla paylaşmak ve harika bir baba olmak için yeni bir çocuk eklemek için sabırsızlanıyor. yedekte.”

Sharna Burgess Brian Austin Green ile Erkek Bebek Doğurdu: Fotoğraf – Hollywood Life
Sharna dışarıdayken bebek yumruğunu sallıyor. (panjur)

Bebek Sharna’nın ilk çocuğu iken, Brian’ın dört oğlu daha var. Onun en büyük çocuğu Kassius Lijah Marcil-Yeşil, 20, eski ve eski sevgilisiyle birlikte olduğu Beverly Tepeleri, 90210 rol arkadaşı Vanessa Marcill. Ayrıca üç oğlu var (Nuh, 9, Bodhi, 8 ve Seyahat, 5) eski karısıyla Megan Fox.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/sharna-burgess-baby-born-brian-austin-green-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir