Sharna Burgess & Brian Austin Green Babalar Günü Detayları – Hollywood Life


Sharna Burgess


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Sharna Burgess şüphesiz ki Babalar Günü’nü sevgilisiyle geçirmek için sabırsızlanıyor Brian Austin Yeşil çünkü çift Temmuz’da ilk çocuklarını birlikte bekliyorlar! yakın bir kaynak Yıldızlarla Dans pro ÖZEL anlattı HollywoodYaşam Sharna’nın dört oğluyla birlikte tatili kutlayan Brian’a katılmaktan “heyecanlı” olduğunu; o paylaşır Nuh, 9, Bodhi8 ve Seyahat5 eski ile megan tilki ve Kassius Marcil-Yeşil20, eski ile Vanessa Marcil.

Sharna Burgess
Brian Austin Green ve Sharna Burgess’in Babalar Günü’nü birlikte kutlaması bekleniyor. (MEGA)

İçeriden biri, “Brian Babalar Günü için erkek çocuklara sahip olacak ve Sharna da büyük ihtimalle eşlik edecek ve birlikte ailece zaman geçirecek” dedi. “Brian çok büyük bir destek sistemi oldu ve bu yüzden Sharna onu Babalar Günü’nde kutlamak istiyor. Oğlanları olacak ve birlikte güzel bir hafta sonu geçirecekler.”

Kutlamalar büyük olasılıkla çift için evde olacak çünkü Sharna’nın “her anını sevdiğini” söyleyen kaynağa göre, “Sharna gerçekten patlamaya hazır olduğundan beri son zamanlarda pek dışarı çıkmak istemiyor”. hamile olmak”, ancak çocuğu karşılamaya ve “ebeveynliğin bir sonraki aşamasına” başlamaya hazır.

Gün kesinlikle neşeyle doluyken, Sharna’nın babası olarak üzerine bir gölge düşecek, Raymond, 28 Ocak’ta 73 yaşında vefat etti. Kaynak, “Brian için Babalar Günü’nü kutlamak için heyecanlı olduğu kadar, bu yılın başlarında kendi babasını kaybettiği için bu onun için de buruk olacak” dedi. Bununla birlikte, Sharna, Brian’ın Raymond ile tanışması ve “babası vefat etmeden önce babasının kutsamasını alması” için “çok kutsanmış” hissediyor.

Şubat ayının başında Sharna ve Brian hamile olduklarını açıkladılar. Başka bir kaynak ÖZEL anlattı HollywoodYaşam Sharna’nın her zaman anne olmak istediğini bildiğini. İçeriden biri, “O çocuklara kesinlikle tapıyor ve Brian’ın onlarla ne kadar harika bir baba olduğunu görmeyi çok seviyor” diye ekledi. “Kendisini bu kadar şanslı hissetmesinin nedenlerinden biri de bu çünkü onun çocukları için ne kadar harika bir rol model olacağını biliyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/sharna-burgess-brian-austin-green-fathers-day-details/

Yorum yapın

SMM Panel