Shaq, Bahsi Kaybettikten Sonra Canlı Yayında Kurbağa Yiyor – Hollywood Life


Shaq, Bahsi Kaybettikten Sonra Canlı Yayında Kurbağa Yiyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bauer-Griffin / SplashNews

Shaquille O’Neal bir bahse girmeyecek! NBA oyuncusundan yorumcuya dönüşen oyuncuya maç sırasında lezzetli bir tabak kızarmış kurbağa bacağı ikram edildi. TNT’de NBA 12 Ocak Perşembe günü. 50 yaşındaki Shaq, yardımcı sunucuyla bahse girmişti. Ernie Johnson, Georgia Bulldogs Üniversitesi, 9 Ocak Pazartesi günü oynadıkları maç sırasında Texas Christian University Horned Frogs’u yenerse kurbağa yemeye söz verdi. UGA, TCU’yu 65-7’lik büyük bir zaferle mağlup etti ve Shaq, bazı Cuisses de grenouille muamelesi gördü.

Kaybın ardından Ernie, Perşembe günkü yayın sırasında Shaq’a yemeğini sunmak için bir servis tabağı ve UGA futbol kaskı ile dışarı çıktı. Kapağı kaldırdığında, bunun gerçekten kızarmış kurbağa bacağı olduğunu gördü. “Ben sözümün eriyim,” dedi.

Onları ısırırken, Shaq dişlerinin arasında kurbağanın bir parçasıyla kameraya sırıttı ve lezzetli olduklarını herkesin bilmesini sağladı. “Sadece hepinizin bilmesini istiyorum, bu kurbağa bacakları iyi. Bunlar şimdiye kadar yaptığım en iyi kurbağa bacağı,” dedi ve geri adım atacağını düşünen herkese alkışlamadan önce. “Bunu yapacağımı düşünmedin, değil mi?”

Shaq, Bahsi Kaybettikten Sonra Canlı Yayında Kurbağa Yiyor - Hollywood Life
Shaq iddiasını yerine getirdi ve canlı yayında kurbağa bacağı ziyafeti çekti. (Bauer-Griffin / SplashNews)

Shaq, bahsi 6 Ocak Cuma günü canlı yayında yapılan bir tartışma sırasında yapmıştı. Bahsi Texas kolejine koyarken TCU maskotuna atıfta bulundu. “Georgia TCU’yu yenerse kurbağa yerim. Boynuzlu kurbağa yerim” dedi ve pişirilip kızartılması gerektiğini söyledi.

Lezzetli göründükleri için belki kurbağa bacağı Shaq’ın diyetinin yeni bir parçası olacak. NBA oyuncusu, Aralık ayı sonlarında yaptığı bir röportajda egzersiz ve yeme alışkanlıklarında büyük değişiklikler yaptığını ve 40 kilo verdiğini açıkladı. Bu gece eğlence. Amacının toplam 60 kilo vermek ve bir sonraki doğum gününden önce bir iç çamaşırı reklamında rol almak olduğunu açıkladı. Farklı yemenin kilo vermesinde önemli bir faktör olduğunu kabul etti. “Her şey doğru yemek yemekle ilgili. Kan tahlili yaptırdım” dedi. “Karbonhidrat ve protein arasındaki farkın ne olduğunu bilmiyordum, 50 yaşında hiç bilmiyordum. Yani şunu yapamazsın, bunu yapamazsın, daha fazla sebze, demirim azaldı diyordu. Ve bu belirli şeyleri değiştirmeye başladığımda, düştü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/shaq-eats-frog-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir