Shannon Beador, John Janssen Split’in Detaylarını Anlatırken Neredeyse Ağlıyor: Video – Hollywood Life


shannon bölünmüş


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bravo

Yürek burkan ayrılık haberinin ardından John Janssen, Orange County’nin Gerçek Ev Hanımları yıldız Shannon Boncuk58, 12 Ocak’ta ayrılığı anlatırken neredeyse gözyaşı döküyordu. Jeff Lewis Canlı. Ev sahibine “Ağlamaya başlamak istemiyorum ama dün benim için gerçekten zor bir gündü ve ağlamamı durduramadım” dedi. jeff lewis. “Ve bu yüzden, en yakın, en sevgili arkadaşlarımdan biri olan sana, dün gece beni dışarı çıkardığın ve beni dışarı çıkmaya zorladığın için teşekkür etmek istiyorum.” Sarışın güzel, “gerçekten iyi vakit geçirdiğini” söylemeye devam etti ve “evde oturmuş olsaydım işleri nasıl hallederdim” bilmediğini söyledi.

52 yaşındaki radyo kişiliği, Shannon’a bunun onun için ne kadar zor olduğunu anladığı konusunda güvence verdi. “Yanında olabildiğimize sevindim ve bunun ne kadar zor olduğunu biliyorum,” dedi. Jeff daha sonra kendisinin ve Shannon’ın aynı doğum gününü paylaştıklarını ve iş ilişkiler söz konusu olduğunda ikisinin de “aynı şeyi aradıklarını” paylaştı. Yukarıda bahsedildiği gibi, röportaj, Shannon’ın ifşa etmesinden bir gün sonra gelir. İNSANLAR o ve o zamanlar üç yıldan fazla olan erkek arkadaşının “bir aydan fazla bir süre önce” işi bıraktığını söyledi.

Ayrılıklarına neyin yol açtığı sorulduğunda, “Yapabileceğim tek şey, çekimler sırasında bana söylediklerini kafamda tekrarlamak,” dedi. “Harika bir yerdeydik. Ancak yedi gün sonra kameralar kapandığında tamamen farklı bir hikaye yaşandı. Bana ilişkisinin bittiğini söyledi. Ve o zaman bana söylediklerini duymak kesinlikle yıkıcıydı. Üç çocuk annesi ayrıca mag ile “ayrılığın gafil avlandığını” paylaştı.

shannon bölünmüş
Shannon Beador ve eski sevgilisi John Janssen. (Bravo)

Jeff ile konuşurken, “tüm zaman boyunca her şeyin yolunda gitmesini istediğini” ve “en büyük umudunun kendisi olduğunu” da açıkladı. Uzun süredir arkadaşı, John’un Bravo yıldızına “çok iyi davrandığına” “tanık olduğunu” ve bunun tersi olduğunu paylaştı. İNSANLAR daha sonra John’a ulaştı ve onlara şimdiki eski sevgilisi hakkında sevecen bir açıklama yaptı. O sırada “Bunun için acı çekiyorum” dedi. “Üzücü çünkü Shannon’ı çok seviyorum. Onu hayatımdaki herhangi bir kadından daha derinden sevdim. O türünün tek örneği; çok komik, cömert, hayat dolu ve maceracı. Şimdiye kadar sahip olduğum hiçbir şeye benzemeyen bir bağlantımız var. Ve yaşadığım sürece onun gibi biriyle bir daha asla karşılaşmayacağımı biliyorum. Ancak bu, hayatımızın geri kalanında birbirimiz için uygun olduğumuz anlamına gelmez.”

Shannon dinleyicilere, “Aralık ayının başından” beri onunla sohbet etmediği için eski sevgilisiyle konuşmadan geçirdiği en uzun sürenin bu olduğunu söyledi. uzun zamandır RHOC oyuncu kadrosu ayrıca konuşmamalarını “önemli bir şey” olarak nitelendirdi. Jeff daha sonra Shannon’a ayrılığın zaman çizelgesini açıklığa kavuşturdu ve “bir hafta sonra aniden çekimler bitti ve ilişkinin de bittiğini söyledi.” 58 yaşındaki, paylaşmak için 11 Ocak’ta Instagram’a gitti anlık görüntü gönül yarasını hafifletmek için Jeff ve arkadaşlarıyla akşam yemeğinde kendini. Shannon, “Arkadaşlarla akşam yemeği… #minnettar, yarın sabah 9’da @jljefflewis canlı yayınında olacağım,” diye yazdı Shannon.

Ertesi gün, Orange County yerlisi, radyo şovunun oyuncu kadrosunun bir grup fotoğrafını paylaşmak için Instagram’a gitti. “Bugün bana sahip olduğun için teşekkür ederim @jljefflewis Gözyaşlarımdan biri olacağını düşündüğüm bir günde, beni bir kereden fazla gülümsettin. @mercedesjavid ve @shane.douglas’a da teşekkür ederim. Tüm arkadaşlığınız benim için dünyalara bedel!,” diye yazdı Shannon gönderiye. Artık bekar olan yıldız adayı daha önce evliydi. david beador 2000’den 2019’daki resmi boşanmalarına kadar. Üç güzel kızı paylaşıyorlar: Stella Boncuk18, sophie beadorve Adeline Boncuk18.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/12/shannon-beador-cries-john-janssen-split-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir