Shanna Moakler, Travis Barker’ın Hastaneye Yatışına Tepki Verdi – Hollywood Life


Shanna Moakler Kourtney Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Travis Barkereski karısı shanna moakler Blink-182 davulcusunun kısa süre önce hastaneye kaldırılması üzerine sessizliğini bozdu. “Eski eşim ve çocuklarımın babasına endişeyle ulaşan herkese teşekkür ederim, onun emin ellerde olduğunu ve sevgi dolu destek, mevcut en iyi sağlık ekipleri ve güzel karısı ile çevrili olduğunu biliyorum. Kourtney [Kardashian]47 yaşındaki model ve oyuncu yaptığı açıklamada, HollywoodYaşam 30 Haziran’da. “Çok endişeli ve endişeli olduklarını bildiğim için hızlı bir iyileşme ve çocuklarımın rahatı için dua ediyorum.”

bu Ünlü Ağabey alumna, 46 yaşındaki rock yıldızı ile iki biyolojik çocuğu paylaşıyor: 16 yaşındaki kızı Alabama ve 18 yaşındaki oğlu Landon. Artı, Travis üvey baba Atiana De La Hoya23, Shanna’nın kızı ve eski sevgilisi, Oscar De La Hoya’nın fotoğrafı.. Shanna ve Travis 2004’ten 2008’e kadar evlendiler ve Travis, annesinden ayrıldıktan sonra bile Atiana’nın hayatında kaldı.

Shanna Moakler Kourtney Kardashian
Shanna Moakler, 2004 ve 2008 yılları arasında Travis Barker ile, Kourtney Kardashian ise Mayıs 2022’de onunla evlendi (Fotoğraf: Shutterstock)

Shanna ayrıca, Travis’in 28 Haziran’da hastaneye kaldırıldığı pankreatit teşhisinin tamamen iyileşeceğine kesinlikle inandığını da kaydetti. “Travis birçok kez şansını yendi ve destek sistemiyle bunu tekrar yapacağını biliyorum. . Onun ve çocuklarımın her zaman yanında olacağım” dedi. Travis, 2008’de uçaktaki altı yolcudan dördünü öldüren ölümcül bir uçak kazası geçirdi. O ve arkadaşı DJ Adam “DJ AM” Goldstein uçak düştüğünde Güney Carolina’dan California’ya seyahat ediyorlardı. Hayatta kalan sadece iki kişiydiler. Travis, 2021’de çıkmaya başladıklarında Kourtney korkusunu hafifletmesine yardımcı olana kadar tekrar uçmayı reddetti. 13 yıl sonra ilk uçuşu, kardashianlar yıldız.

Kourtney, kocasının bir aylık tıbbi acil durumu hakkında henüz bir açıklama yapmadı, ancak içeriden biri söyledi. HollywoodYaşam SADECE ona çok destek olduğunu. “Kourtney çok güçlü bir kadın, ama bu onu gerçekten etkiledi. İçeriden biri, Travis için güçlü olması gerektiğini biliyordu” dedi. “Ona yanından ayrılmayacağını söyledi ve bırakmadı.”

Kourtney Kardashian Travis Barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker, tamamen siyah topluluklarda eşleşiyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Ayrıca, Travis’in kızı Alabama, babasının ani hastalığı hakkında oldukça vokal olmuştur. Hastaneye kaldırıldığı gün hayranlarından “dualarını” göndermelerini istedi. Bir gün sonra Instagram Story’de babasının elinin üzerinde duran elinin bir fotoğrafını paylaştı. “Tüm dualarınız ve sevginiz için teşekkür ederim çocuklar, sizi takdir ediyorum ve hepinizi seviyorum” diye yazdı. Atiana, kendi Hikayesine benzer bir mesaj paylaştı. Model, “Şu anda yolumuza gönderilen sevgi ve duaların dökülmesi için teşekkür ederiz” diye yazdı. “Duyulur, hissedilir ve takdir edilir.” Bu arada Landon, babasına farklı bir şekilde birlikte performans sergileyerek desteğini gösterdi. Makineli Tüfek Kelly 28 Haziran’da New York’taki gösterisinde.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/shanna-moakler-reacts-travis-barker-hospitalization/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir